Aplikacje, które niezwykle ułatwiają codzienne życie

0
806
Odkryj kilka aplikacji, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie! | fot.: stock.adobe.com

W dzisiejszych czasach niemal każdy ma otwarty dostęp do cudów techniki – mowa tu nie tylko o urządzeniach elektronicznych, ale także o sieciach internetowych i różnego rodzaju aplikacjach. Od momentu ich wejścia w codzienne życie, stało się ono dużo prostsze. Wciąż jednak nie wszyscy wiedzą, jak można ułatwić sobie życie za ich pomocą. Odkryj kilka aplikacji, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie!

Kupowanie zdrowych produktów – aplikacja ZDROWE ZAKUPY

Zakupy to jedna z podstawowych rzeczy, którą załatwia każdy przynajmniej raz w tygodniu. Najczęściej oczywiście kupujemy jedzenie, gdyż zaspokaja ono podstawowe potrzeby człowieka. Warto jednak zauważyć, że w ostatnich czasach coraz więcej osób przywiązuje wagę do tego, co kupuje – klienci czytają składy, komponują swoje diety, kupują produkty wegańskie, bez laktozy czy glutenu. Producenci aplikacji nie pozostali wobec tego obojętni i tak powstała aplikacja Zdrowe Zakupy!

Dzięki tej aplikacji z łatwością można sprawdzić nie tylko skład danego produktu, ale także parametry poszczególnych składników. Aplikacja pokazuje, które z nich są zdrowe, które neutralne, a które zaliczane do niepożądanych. Zdrowe Zakupy oferują także możliwość personalizacji – możemy wpisać jakich składników musimy unikać w naszej diecie, a aplikacja zadba, aby informować nas o ich obecności w produktach, które zamierzamy kupić.

Kupuj więcej i płać mniej – aplikacje z kuponami rabatowymi

Większość osób zna aplikacje dużych sklepów czy kawiarni i restauracji sieciowych. W tego typu aplikacjach zazwyczaj można od czasu do czasu natrafić na interesujące kupony. Są jednak aplikacje stworzone specjalnie do tego – dzięki nim mamy pod ręką gotowy zbiór kuponów rabatowych do wielu miejsc – sklepów stacjonarnych i internetowych, restauracji, barów i kawiarni! Zazwyczaj z tymi kuponami możemy liczyć na większe upusty. Przykładami takich aplikacji są między innymi Qupony czy OkazjeYEAH.

Podróżowanie komunikacją i jakdojade.pl

Jakdojade.pl to popularna strona internetowa, a także od pewnego czasu aplikacja na telefon! Dzięki niej z łatwością można zaplanować podróż, gdyż służy ona do wyszukiwania optymalnych połączeń komunikacji miejskiej. Wystarczy wypełnić dwa pola: miejsce startu oraz miejsce, do którego chcemy dojechać. Jakdojade.pl zaproponuje Nam większość, jeśli nie wszystkie z dostępnych opcji, a wybór konkretnej należy do nas.

Skaner w telefonie, czyli aplikacja SCANNER PRO

Skanowanie dokumentów to czasem konieczność, nie wszyscy jednak posiadają skaner w domu. Od teraz już nie muszą, bo z pomocą przychodzi fantastyczna aplikacja Scanner Pro! Wystarczy umożliwić aplikacji dostęp do aparatu. Następnie w okienku skanowania nakierować aparat na skanowany dokument. Aplikacja sama go „wyszuka” i zrobi skan, który następnie możemy zapisać w aplikacji, w plikach na telefonie, udostępnić na kilka różnych sposobów. To niezwykle wygodne narzędzie okaże się przydatne zwłaszcza osobom prowadzącym firmy lub pracującym na co dzień z dużą ilością dokumentów.

NBA