Zimowa CEWE FOTOKSIĄŻKA

0
1266
fotoksiążka
W jaki sposób uwiecznić te wyjątkowe chwile, aby jak najdłużej przypominały nam ważne momenty? | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Zima to czas niezwykły. Okryte śnieżnym puchem budynki i oszronione drzewa prezentują się naprawdę magicznie. Zimowa aura, przywodząca na myśl baśń o Królowej Śniegu sprawia, że wiele osób decyduje się na ślub czy chrzciny dziecka właśnie o tej porze roku. W jaki sposób uwiecznić te wyjątkowe chwile, aby jak najdłużej przypominały nam ważne momenty? Pomoże w tym zimowa CEWE FOTOKSIĄŻKA.

Zima – czas doskonałych okazji i magicznych chwil

Zima to okres obfitujący w wiele towarzyskich wydarzeń. Andrzejki, Barbórka, Mikołajki, Boże Narodzenie czy Sylwester – to tylko niektóre wydarzenia, w których bierzemy udział od końca listopada do końca stycznia. W okresie zimowym w szkołach i przedszkolach odbywają się imprezy przebierane i bale maskowe. Nieco starsi bawią się na eleganckich przyjęciach, młodzież zaś przeżywa swój pierwszy prawdziwy bal – studniówkę. Idealnie dobrany strój, wykwintny makijaż i fryzura, doskonała zabawa – to powody, dla których zwyczajnie warto uwiecznić urok chwili. Studniówki czy bale sylwestrowe to wymarzone momenty do tego, aby zapamiętać je na dłużej. Powitanie Nowego Roku, niezależnie od tego, czy odbywa się w domowym zaciszu, czy też na eleganckiej, profesjonalnie zorganizowanej sali również jest niezwykłym wydarzeniem. 12 miesięcy później witać będziemy kolejny rok, a w międzyczasie może zdarzyć się wiele. Z dużym prawdopodobieństwem można też zakładać, że kolejną sylwestrową imprezę spędzi się w zgoła innym miejscu i towarzystwie. Po wielu latach, tego typu wspomnienia, utrwalone na zdjęciach ogląda się z rozrzewnieniem. Nie tylko dlatego, że jest to swoista podróż w czasie, ale także z uwagi na zmieniające się przez lata trendy modowe. Tak przygotowana pamiątka będzie cieszyć przez kolejne lata.

Pomysł na prezent – pamiątka z chrzcin wnuka

Bajkowa sceneria skłania wielu rodziców do chrzczenia swoich nowo narodzonych dzieci właśnie w zimowych miesiącach roku. Warto te wyjątkowe i niepowtarzalne chwile uchwycić na kolorowych fotografiach i na nagraniu wideo, a następnie umieścić w fotoksiążce. Tego typu album może być fantastycznym pomysłem na prezent, na przykład dla dziadków.

„I że Cię nie opuszczę aż do śmierci”. Ślub i wesele w zimowej aurze

Ślub i wesele zaaranżowane zimą dają równie dużo możliwości. Panna młoda ubrana w koronkową suknię, srebrną wytworną biżuterię i futrzaną narzutkę olśni wszystkich gości. Długie wieczory aż proszą się, aby rozświetlić je magicznym blaskiem. Tym, co przemawia za organizacją wesela w zimie, są względy estetyczne w kwestii wystroju sali weselnej czy wykorzystaniu olśniewających plenerów. Impreza zorganizowana w góralskiej karczmie, przy grzanym winie, w blasku kominka i ciepłych świec, na długo zapadnie w pamięć weselnym gościom. Podobnie jak doskonała zabawa w czasie kuligu, kiedy można poznać zimowe uroki okolicy. Wszystkie te fantastyczne chwile warto zamknąć w praktycznej fotoksiążce.

CEWE FOTOKSIĄŻKA – pamiątka na lata

Dlaczego warto mieć w swojej domowej biblioteczce zimową fotoksiążkę? Oto najważniejsze powody:

  • wydruk wysokiej jakości – jest gwarancją 100% zadowolenia klientów;
  • atrakcyjna oferta – szeroki asortyment daje duże możliwości wyboru najlepszych dla danego projektu rozwiązań zarówno w kwestii doboru papieru, jak też okładki;
  • starannie wykonana oprawa – można ją dopasować do charakteru albumu; zupełnie inaczej będzie prezentować się fotoksiążka oprawiona w okładkę płócienną, inaczej zaś w skórzaną – pełna gama okładek dostępna jest pod adresem https://fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html;
  • możliwość zamieszczenia filmu – fotoksiążka to nowoczesne rozwiązanie, które, w przeciwieństwie do tradycyjnego albumu fotograficznego, pozwala na zamieszczenie krótkiego nagrania. W zimowej CEWE FOTOKSIĄŻCE ciekawie prezentuje się na przykład wideo uwieczniające moment składania przysięgi małżeńskiej, moment pierwszego tańca czy oczepin.

CEWE FOTOKSIĄŻKA – album dla wymagających

Złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości roku 2016, przyznane marce CEWE przez konsumentów, jest dowodem zaufania i zadowolenia ze strony szczęśliwych posiadaczy CEWE FOTOKSIĄŻKI. Marka CEWE zasłużyła na tytuł z uwagi na doskonałą jakość wykonania, duży wybór produktów i terminowość.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i zamów już dziś swój własny album!


Materiał partnera zewnętrznego