Zaskocz swoją przyszłą żonę! 7 pomysłów na bajeczną podróż poślubną

0
1168
Tuż po ślubie
Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu każdej pary. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu każdej pary. Niemniej cudowne może być okres tuż po nim – o ile zaplanujesz doskonałą podróż poślubną! Podsuwamy kilka inspiracji i miejsc, które sprawią, że Wasz miesiąc miodowy będzie naprawdę słodki.

1. Stolica miłości: Paryż

Wyjątkowe podróże poślubne wcale nie muszą być bardzo dalekie. Na pewno nie raz słyszałeś, że najromantyczniejszym miejscem na całym świecie jest Paryż. To prawda: stolica Francji jest również stolicą miłości! Pyszna francuska kuchnia, ciekawe zabytki warte odwiedzenia i niepowtarzalna atmosfera unosząca się w powietrzu… Trudno to opisać – najlepiej się przekonać, spędzając tu miesiąc miodowy!

2. Wasze wielkie greckie… chwile po ślubie

Jeżeli nie odprawialiście w Grecji wesela, to macie jeszcze szansę na wielką grecką podróż poślubną. Niezależnie od tego czy wybierzecie którąś z wysp, czy wybierzecie kontynentalną część tego kraju, na pewno nie pożałujecie! Cudowne plaże, jedzenie pieszczące podniebienie i klimat, którego nie zaznacie nigdzie indziej – to właśnie czeka na nowożeńców w Grecji.

3. Zakochani (piraci) z Karaibów

Podróż poślubna powinna być niezapomniana – i taka właśnie będzie, jeśli wybierzecie się na Dominikanę. Karaibski klimat tego miejsca, cudownie białe plaże, kolorowa rafa kolorowa tuż przy brzegu wyspy… Można się rozmarzyć na samą myśl. A to przecież tylko słowa!

4. Z dala od wszystkich na Fidżi

Coraz popularniejszym kierunkiem nowożeńców jest Fidżi. Nic dziwnego: daje możliwość niemalże całkowitego odcięcia się od cywilizacji i pełnego poświęcenia czasu na wypoczynek. Istnieje bowiem możliwość zamieszkania na jednej z przeszło 332 wysp, a niektóre z nich są całkowicie niezamieszkane. Tylko błękitna woda, cudowna pogoda, Wy i… nikt więcej.

5. Szalenie piękne Seszele

Seszele są często nazywane rajem na Ziemi. Wcale się temu nie dziwimy: brak jakichkolwiek trosk, odpoczynek bez końca, magiczna aura i boska pogoda. Sezon trwa tu niemalże cały rok, więc zawsze będzie to idealny kierunek na podróż poślubną! Możecie tu nie tylko się zrelaksować w niesamowitych okolicznościach, ale też poznać kolorowy świat rafy koralowej lub złapać falę na desce surfingowej.

6. Egzotyczne i różnorodna Tajlandia

Niektórzy wybierają Tajlandię jako kierunek podróży poślubnej z powody cudownych plaż. Inni ze względu na wybitną tajską kuchnię. A pozostali dlatego, że w żadnym miejscu na całym świecie nie zaznają takiej różnorodności! Przepiękne świątynie, lśniące drapacze chmur, ruiny budowli Tajów sprzed lat, a do tego uprzejmi mieszkańcy i fantastyczne widoki – to wszystko czeka w Tajlandii!

7. Miłość w włoskim stylu

Miesiąc miodowy pod znakiem zabytków, pizzy i wina? Tylko we Włoszech! Smaki, zapachy i klimat tego kraju niesamowicie sprzyjają miłości. Co ważne, w każdym jego zakątku jest tak samo pięknie, chociaż zupełnie inaczej – dlatego warto zaplanować wizyty w wielu miastach i miasteczkach.


Materiał partnera zewnętrznego