Miejsce na udany relaks w Zakopanem tuż po otwarciu miejsc noclegowych

0
499
góralskie domki w Zakopanem
Aby móc cieszyć się udanym urlopem, warto już zawczasu pomyśleć o tym, gdzie spędzisz swój czas odpoczynku w Zakopanem | fot.: stock.adobe.com

Pandemia koronawirusa mocno zmieniła plany urlopowe ludzi na całym świecie, w tym oczywiście Polaków. Wiele osób z utęsknieniem wyczekuje momentu, w którym otwarte zostaną miejsca noclegowe. Aby móc cieszyć się udanym urlopem, warto już zawczasu pomyśleć o tym, gdzie spędzisz swój czas odpoczynku w Zakopanem. Nie masz jeszcze pomysłu lub wahasz się pomiędzy kilkoma ośrodkami? Wybierz rodzinny resort w Zakopanem – Nosalowy Dwór z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Miejsce, w którym można odpocząć i zapomnieć o codziennych troskach

Główną zaletą Nosalowego Dworu jest możliwość skorzystania z usług znajdującego się tutaj NABE SPA. Trudno by było znaleźć lepsze miejsce na relaks! Dzięki jednemu z autorskich rytuałów lub masażowi ciepłą czekoladą bez problemów zapomnisz o problemach dnia codziennego. Możesz także skorzystać z zabiegów relaksujących. Jeżeli chcesz zadbać o swój wygląd – nic prostszego! Skorzystaj z zabiegów ujędrniających wybierz jeden z zabiegów inspirowanych – moc czterech żywiołów. W Nosalowym Dworze pracują profesjonaliści, którzy dbają o komfort klientów korzystających z różnorodnych zabiegów. Ten resort w Zakopanem jest także wyposażony w siłownię, na której można zadbać o wymarzoną sylwetkę. W czasie urlopu warto skorzystać z okazji do wysiłku fizycznego – organizm produkuje wówczas endorfiny, które sprawiają, że czujesz się świetnie.

Świetna lokalizacja – sto metrów od stoku!

Dlaczego tak wiele osób czeka na otwarcie hoteli Zakopane 2021? Jednym z powodów na pewno jest możliwość przyglądania się pięknym tatrzańskim widokom podczas zjazdów na nartach. W pobliżu Nosalowego Dworu znajduje się stok, z którego na pewno chętnie skorzystasz, gdy wreszcie możliwe będzie odwiedzanie miejsc noclegowych i planowanie urlopu poza miejscem zamieszkania. Po długich miesiącach zamknięcia w domu warto zdecydować się na aktywny wypoczynek, z którego mogą się cieszyć wszyscy członkowie rodziny.

Miejsce dla rodzin z dziećmi i możliwość zrealizowania bonu turystycznego

Skoro mowa o rodzinach i wspólnym wypoczynku – wybierając resort w Zakopanem, warto najpierw dowiedzieć się, czy możliwe będzie zrealizowanie tam bonu turystycznego. W Nosalowym Dworze możesz skorzystać z tej formy płatności. To istotna informacja, ponieważ niewykorzystany bon turystyczny przepadnie. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, warto śledzić komunikaty dotyczące sytuacji epidemiologicznej i zarezerwować miejsca noclegowe najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Dzieci z pewnością ucieszą się ze wspólnego urlopu! Pracownicy resortu dbają o to, aby każdy gość, nawet ten najmłodszy, mógł tutaj wypocząć. Rodzice mają możliwość powierzenia swoich pociech odpowiednio przeszkolonym animatorom, którzy zapewnią dzieciom rozrywkę na kilka godzin. Świetną atrakcją są także specjalne warsztaty dla najmłodszych gości odwiedzających rodzinny resort w Zakopanem, które łączą zabawę z nauką.

Jedzenie – ogromny wybór różnorodnych potraw

Trudno by było wyobrazić sobie udany relaks bez rozkoszowania się pysznymi posiłkami. Czekając na otwarcie hoteli Zakopane 2021, wyobraź sobie możliwość podziwiania tatrzańskich widoków podczas jedzenia smacznych dań. Tak, to możliwe! W Nosalowym Dworze znajduje się kilka restauracji oferujących różnorodne menu. Posiłki są przygotowywane na miejscu z użyciem świeżych składników. Ogromną popularnością cieszy się Restauracja Regionalna, którą doceniono w cieszącym się sporym prestiżem przewodniku Gault&Milleau. Czy jest lepszy sposób na odpoczynek od problemów dnia codziennego niż przechadzka po Zakopanem, skorzystanie z oferty SPA, a następnie rozkoszowanie się przepysznymi regionalnymi daniami?

Materiał partnera zewnętrznego