AGA Tenis Apartments – tenisowe apartamenty Agnieszki Radwańskiej

0
2488
Agnieszka Radwańska
AGA Tenis Apartments na krakowskim Starym Mieście to pierwszy z szeregu planowanych obiektów apartamentowych w największych miastach w Polsce. | fot. materiał partnera zewnętrznego

Agnieszki Radwańskiej chyba nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Najlepsza polska tenisistka kilka tygodni temu postanowiła zakończyć karierę z powodu problemów zdrowotnych. Nie zamierza jednak spoczywać na laurach i angażuje się w nowe projekty, a jednym z nich jest kompleks luksusowych apartamentów w samym centrum Krakowa. AGA Tenis Apartments na krakowskim Starym Mieście to pierwszy z szeregu planowanych obiektów apartamentowych w największych miastach w Polsce.

Apartamenty Agnieszki Radwańskiej

AGA Tenis Apartments to dziesięć luksusowych apartamentów, które inspirowane są karierą Agnieszki Radwańskiej. Każdy z nich nosi nazwę miejsca lub turnieju, w którym tenisistka odnosiła największe sukcesy w swojej seniorskiej karierze. Goście mogą wybierać więc takie mieszkania jak np. apartament Wimbledon, apartament Pekin, Tokio, Sydney, Singapur czy Montreal.

W każdym z apartamentów można znaleźć nowoczesne sprzęty. Tenisistka zainwestowała w wystrój znacznie przewyższający klasą standardowe apartamenty wynajmowane turystom. Chociażby wyposażenie aneksu kuchennego to sprzęty z wyższej półki. Goście, którzy odwiedzą obiekt, mogą skorzystać w dwóch apartamentach z prywatnej sauny infrared, co jest atrakcją niespotykaną w większości obiektów w Polsce.

Wnętrze Aga Tenis Apartments
AGA Tenis Apartments to dziesięć luksusowych apartamentów, które inspirowane są karierą Agnieszki Radwańskiej. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Nowoczesne apartamenty w Krakowie, w które zainwestowała Radwańska, oferują swoim gościom niezwykły klimat największych turniejów tenisowych świata. W jaki sposób? W każdym można zobaczyć oryginalne pamiątki tenisowe należące do Agnieszki: sukienki, w których grała na danym turnieju czy rakiety tenisowe, których używała podczas meczów. Dodatkowo zdjęcia, gadżety, liczne pamiątki gromadzone i przywożone przez lata kariery z turniejów – to wszystko sprawia, że AGA Tenis Apartments to nie tylko apartamenty dla turystów, ale również pewnego rodzaju muzeum Agnieszki Radwańskiej w jej rodzinnym mieście.

Aga Tenis Apartments - wnętrze
Nowoczesne apartamenty w Krakowie, w które zainwestowała Radwańska, oferują swoim gościom niezwykły klimat największych turniejów tenisowych świata. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Atrakcje dla gości

Dla gości przygotowano także prawdziwą grotę solną oraz salę mini fitness. To nie lada gratka dla osób, które lubią aktywny i zdrowy wypoczynek oraz chwilę relaksu po całym dniu zwiedzania licznych atrakcji Krakowa. Sauna, grota solna i sala fitness sprawiają, że apartamentowiec doskonale wpisuje się w światowe trendy i luksusowy poziom, pod którym Agnieszka Radwańska może się podpisać.

Z apartamentów korzystają nie tylko fani talentu Agnieszki, ale również osoby zainteresowane tenisem czy miłośnicy luksusowych warunków. Zainteresowanie obiektem rośnie z dnia na dzień. Do Krakowa przyjeżdżają turyści z różnych stron świata, by odwiedzić AGA Tenis Apartments i spędzić noc w apartamentach, które Radwańska współprojektowała i w które włożyła bardzo dużo serca i zaangażowania.

Lokalizacja: apartamenty w Krakowie

Lokalizacja? Nie mogło być lepiej. Apartamenty położone są przy jednokierunkowej, spokojnej uliczce w centrum miasta. Do dworca kolejowego można dotrzeć piechotą w ciągu około 6 minut, a do Sukiennic prowadzi droga około 300 metrów. Jest to więc bardzo dobra baza wypadowa na zwiedzanie miasta. Co więcej, goście mogą korzystać z pomocy w zorganizowaniu wycieczki do Wieliczki czy do Oświęcimia.

Ceny noclegów są zależne od pory roku i liczby osób oraz standardu apartamentów. Goście mogą korzystać z apartamentów superior, superior z sauną infrared i deluxe. Śniadania są dodatkowo płatne – gość może wybrać jeden z kilku zestawów, w tym również śniadania wegetariańskie. Śniadanie jest dostarczane rano do apartamentu w formie cateringowej torby ze świeżą i smaczną zawartością.

Dla gości, którzy spędzają w obiekcie więcej niż jedną noc, przygotowano atrakcyjną niespodziankę w postaci piłeczki podpisanej przez Agnieszkę. Dla wielu fanów i tenisowych kibiców to bardzo przyjemny upominek, po który warto wybrać się do Krakowa.

Więcej informacji: AGA Tenis Apartments, ul. Krótka 4, 31-149 Kraków, tel. +48 509 473 490


Materiał partnera zewnętrznego