Zegarki Lorus – które modele cieszą się największą popularnością?

0
322
srebrny zegarek damski
Wśród bestsellerowych propozycji nie mogło zabraknąć również biżuteryjnych modeli dla pań w stylu fashion | fot.: stock.adobe.com

Szeroki wachlarz wzorów, kolorów i modeli. Do tego wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i niezrównany komfort użytkowania. To cechy charakterystyczne, jakimi bez wątpienia charakteryzują się zegarki Lorus. Stanowią doskonały wybór dla wszystkich osób, które nie tylko dbają o staranny dobór codziennych dodatków, ale również tych, którzy nie do końca mają sprecyzowane oczekiwania względem stylistyki określonego czasomierza.

Jak to się zaczęło, czyli krótka historia firmy

Marka Lorus po raz pierwszy pojawiła się w latach 80-tych, uzupełniając kolekcję znanych i chętnie wybieranych modeli marki Seiko i Pulsar. Szybko okazało się, że brand zyskał dużą popularność, co pozwoliło na rozwinięcie własnych skrzydeł. Dziś marka dystrybuuje swoje produkty do 43 krajów na całym świecie (Europa, Afryka, Oceania i Ameryka Północna), stanowiąc synonim wysokiej jakości wykonania, różnorodnej oferty i atrakcyjnych cen zakupu. Zegarki Lorus to zatem inwestycja w najlepsze wykonanie, satysfakcję z zakupu oraz różnorodność, która przypadnie do gustu kobietom, mężczyznom, ale również dzieciom.

Wysoka jakość wykonania – numerem jeden!

O zegarkach Lorus można powiedzieć wiele. Ich walory estetyczne i bogactwo stylistyczne dumnie podążają za niekwestionowaną jakością i użytecznością. I właśnie z tego powodu marka cieszy się tak wielką popularnością. Koperta z wysokojakościowej stali szlachetnej gwarantująca ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz duża dowolność w zakresie wykończenia (bransoleta ze stali, pasek skórzany) zapewni bowiem nie tylko wyjątkową trwałość i wytrzymałość, ale również satysfakcję z użytkowania.

Topowe propozycje od marki Lorus

Czasomierze Lorus to szeroka plejada dostępnych wzorów i modeli. Niemniej jednak, największą popularnością cieszą się modele Lorus Chronograph, o niezwykle dynamicznym, nowoczesnym charakterze. Co jest ich cechą szczególną? Przede wszystkim zaawansowany chronograf, wyposażony w różne sposoby i podział pomiaru. Zegarek liczy zarówno minuty, sekundy, jak i setne sekundy. Znajduje się również na nim datownik, pozwalający bez trudu określić aktualny dzień miesiąca. Dla wielu osób atutem dodatkowym jest wodoszczelność, sięgająca nawet 100 metrów, dzięki czemu może być używany również podczas kąpieli słonecznych w morzu, jeziorze czy na basenie.

Wśród bestsellerowych propozycji nie mogło zabraknąć również biżuteryjnych modeli dla pań w stylu fashion. Ich srebrna lub złota bransoleta, przejrzysta lub kolorowa tarcza będzie modnym dopełnieniem każdego outfitu – zarówno dla młodych, jak i dojrzałych pań. Ich perfekcyjne kształty w połączeniu z bogatą stylistyką otwierają przed kobietami szerokie możliwości i gwarancję doboru czasomierza, najlepiej odzwierciedlającego własną osobowość i temperament. Podobnie jak modele dla panów, damskie zegarki Lorus oferują wysoką jakość w atrakcyjnej cenie zakupu.

Materiał partnera zewnętrznego