Zastosowanie dresów Onesie

0
3284
Moda na Kigurumi i na Onesie
Moda na Kigurumi i na Onesie wybuchła przede wszystkim w Japonii, jednak dość szybko dotarła także do Europy | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Rynek pełen jest różnego rodzaju kombinezonów wykorzystywanych na co dzień, podczas specjalnych okazji czy też w trakcie Halloween. W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się produkty typu Onesie.

Mowa tu o pluszowych kombinezonach, które przybyły do nas z Japonii. Występują w wielu odmianach, jednak największym zainteresowaniem cieszą się modele Kigurumi, wyglądające jak kostiumy zwierzęce. Dzięki tego typu kombinezonom Onesie, możemy przebrać się za pandę, lemura, jednorożca czy też tygrysa.

Kigurumi przeważnie wyróżniają się bardzo luźnym krojem. Wykonuje się je z pluszu, dlatego są miłe w dotyku i niezwykle wygodne. Bogatą ofertę kombinezonów Onesie znajdziecie w sklepie Pan i Pani Gadżet.

Gdzie przyda się Onesie?

Producenci przygotowują przebrania zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzięki temu, każdy może dać się porwać tej japońskiej modzie. Co ciekawe, zastosowanie Kigurumi jest bardzo szerokie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów ich użycia.

  • Onesie jako piżama – w sypialni kombinezony sprawdzają się doskonale. Przede wszystkim dlatego, że są miękkie i bardzo luźne, dlatego zapewniają pełną swobodę ruchów. Doceniane są przede wszystkim przez dzieci.
  • Przebranie karnawałowe – Onesie i Kigurumi bardzo często są wykorzystywane na imprezach, także przez dorosłych. Zakup takiego kombinezonu to doskonała okazja, aby wyróżnić się w tłumie i zabłysnąć kreatywnością.
  • Onesie jako element mody ulicznej – ludzie unikatowi nie potrzebują okazji, by dać o sobie znać. Kombinezony Kigurumi są przez nich używane także na co dzień.

Moda na Kigurumi i na Onesie wybuchła przede wszystkim w Japonii, jednak dość szybko dotarła także do Europy. Poza przebraniami zwierzęcymi, w sklepie Pan i Pani Gadżet znajdziecie również Onesie przedstawiające kościotrupa czy też superbohaterów. Każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie. Naprawdę warto zainteresować się tego typu produktami – Kigurumi to bowiem nie tylko przebranie, ale również bardzo wygodny, miękki strój. Imprezy, na których królują przebrania typu Onesie należą do kultowych i niezapomnianych. Strój to rzecz jasna nie wszystko, ale nastawienie na świetną zabawę i luźny strój typu Onesie sprawia, że imprezy Onesi są niezapomniane. Masz okazję przebrać się za Supermana, Batmana, kangura, chomika czy nawet rybkę. Należy przy tym pamiętać, że wysoka jakość przebrania typu Onesie zwiększy twój komfort i żywtność takiego stroju. Dlatego nie warto inwestować w tanie zamienniki czy niepewnych producentów jeśli zamierzamy świetnie się bawić.


Materiał partnera zewnętrznego