Popraw nieco swoją figurę za pomocą… torebki!

0
1225
wybór torebki
Odpowiednio dobrana torebka optycznie skoryguje twoją figurę – podkreśli to, co chcesz wyeksponować i zatuszuje pewne niedoskonałości | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Twoja torebka może naprawdę wiele. Doskonale podkreśli twój codzienny styl. Będzie „kropką nad i” wyszukanej stylizacji przeznaczonej na szczególne okazje.

Pomieści wszystkie te rzeczy, bez których po prostu nie można się obejść wychodząc z domu. Całkiem sporo tego dobrego, prawda? Jak się okazuje damska torebka może jeszcze więcej. Otóż odpowiednio dobrana, optycznie skoryguje twoją figurę – podkreśli to, co chcesz wyeksponować i zatuszuje pewne niedoskonałości.

Twoim problemem jest za duży biust? Wybierz torebkę na długim pasku

Jeśli twój biust wydaje ci się za duży, z pewnością chciałabyś odciągnąć od niego uwagę, przy okazji wysmuklając nieco swoje masywne ramiona. Tutaj dobrym rozwiązaniem będzie z pewnością torebka na długim pasku lub większych rączkach. Nie wybieraj modeli noszonych na wysokości klatki piersiowej – przecież nie chcesz eksponować tej części ciała, prawda?

Chcesz podkreślić biust? Postaw na torebkę z krótkimi ramiączkami

Twój biust wydaje ci się za mały? Powiększ go optycznie za pomocą torebki o krótkich ramiączkach, noszonej na wysokości klatki piersiowej. Tutaj sprawdzą się także kopertówki noszone pod pachą. Koniecznie wyraźne w kolorze i kształcie. Taki zabieg przyciąga uwagę i eksponuje górną część ciała.

Pragniesz wyszczuplić talię? Wybierz torebkę kończącą się na wysokości łokcia

Większy brzuch będzie mniej widoczny, jeśli postanowisz unikać torebek sięgających jego linii. Nie wybieraj także modeli z licznymi ozdobami, pomponami, czy zawieszkami. To zwraca uwagę na niedoskonałości figury, przytłacza sylwetkę i ujmuje jej lekkości.

Masz problem ze zbyt szerokimi biodrami lub większą pupą? Unikaj torebek przewieszanych ukośnie przez ramię

Torebka sięgająca linii bioder i opierająca się na nich, jeszcze bardziej je wyeksponuje. To rozwiązanie dla kobiet z niewyraźną talią lub bardzo szczupłych i filigranowych. Lepiej wybierz model torebki, który będziesz mogła nosić nad talią.

Twoje nogi nie należą do najdłuższych? Postaw na klasyczne modele i rozmiary

Jedynie kobiety o długich nogach mogą pozwolić sobie na torebki wyposażone w długie paski i przewieszane przez ramię. W każdym innym przypadku, warto postawić na absolutną klasykę, zarówno w kształcie, jak i w rozmiarze.

Swoja sylwetkę mogłabyś określić mianem „mocniejsza”? Nie wybieraj torebek zbyt małych

Mała torebka może sprawić, że cięższa sylwetka wydawać się będzie jeszcze bardziej obfita. Co zatem? Jeśli jesteś kobietą o potężniejszej budowie ciała, postaw na torebkę w większym rozmiarze (ale nie XXL) noszoną w ręku.

Wiesz już, jaka torebka najlepiej skoryguje mankamenty twojej sylwetki? Wejdź zatem na https://1but.pl/ i wybierz model, który będzie dla ciebie po prostu najlepszy.


Materiał partnera zewnętrzego