Modna nastolatka – bestsellerowa biżuteria dla młodej elegantki!

0
836
biżuteria dla nastolatki
Poniżej przedstawiamy ulubione modele biżuterii wśród nastolatek | fot.: materiał partnera

Jesteś nastolatką, lub dla takiej dziewczyny poszukujesz modnej biżuterii? Sprawdź przegląd bestsellerowych modeli dla dziewczyn i młodych kobiet!

Moda i gusta to coś, co nieustannie się zmienia. Niektóre kobiety podążają za nią wytrwale, dobrze obeznane w najnowszych trendach i z łatwością wyszukujące perełki wśród kształtów i wzorów. Wymaga to jednak czasu i zamiłowania do tematu fashion. Większość z nas lubi dobre rozwiązania, trafione wybory i poszukuje drobnych podpowiedzi: co? gdzie? i jak? Poniżej przedstawiamy ulubione modele biżuterii wśród nastolatek.

Kolczyki koła

Tej kategorii na pewno się spodziewaliście. Wcale nas to nie dziwi, nie sposób jest nie wspomnieć o ponadczasowych kolczykach w kształcie kół. Nie mamy na myśli tylko klasycznych wielkich formatów. Urocze kółka o niewielkich rozmiarach, noszone obok siebie kółka w kilku dziurkach na uszach, kółka z kolorowymi cyrkoniami, czy wariacja zgodna z najnowszymi trendami – kolczyki koła z zawieszkami, to zdecydowane must have w szafie każdej nastolatki. Co więcej, gdy przestaniesz nią być, dalej będziesz mogła nosić swoją ulubioną parę, bo kółka są odporne na czas i mogą je nosić kobiety w każdym wieku.

Naszyjniki celebrytki

To zdecydowanie hit ostatnich lat, nie zapowiadający swego zmierzchu. Ciągle w trendach, naszyjniki celebrytki, właśnie przez celebrytki spopularyzowane, to często wybierany model na prezent dla nastolatki. W przeciwieństwie do innych rodzajów biżuterii, nie musimy mieć przebitego ucha, znać obwodu nadgarstka, czy rozmiaru pierścionka. Naszyjniki celebrytki to świetny początek dla młodej fashionistki, która dzięki mnogości modeli dostępnych w srebrze i srebrze pozłacanym, bardzo przystępnych cenowo, może przekonać się, czy lubi nosić i jest fanką naszyjników. Występują one w nieskończonej kombinacji kształtów i wzorów, za pomocą których możemy oddać modne symbole i ważne wartości.

Kolczyki przeciągane

To bardzo lekka wariacja na temat klasycznych kolczyków wiszących. Lżejsza odsłona, sprawia, że wyglądają bardzo dziewczęco i delikatnie. Przewleczony przez ucho łańcuszek w wersji solo, lub z lekką ażurową zawieszką, to ich najlepsze wydanie dla nastolatek. Efekt możemy dozować za pomocą kamieni, symboli lub większych i cięższych elementów wiszących, a także w formie jednego lub dwóch wiszących łańcuszków. To jedne z najczęściej poszukiwanych modeli ostatnich lat. Podobnie jak kolczyki koła to biżuteria ponadczasowa, którą może nosić każda kobieta.

złote kolczyki irbis
Przewleczony przez ucho łańcuszek w wersji solo, lub z lekką ażurową zawieszką, to ich najlepsze wydanie dla nastolatek | fot.: materiał partnera

Kolczyki koła, naszyjniki celebrytki oraz kolczyki przeciągane to jedne z wielu rodzajów biżuterii, które znajdziecie w sklepie internetowym https://irbis.style/, miejscu pełnym bestsellerowych modeli, nie tylko dla nastolatek. Znajdziesz tam również inspiracje do stworzenia zestawów dla mamy i córki, w oparciu o różne wielkości podobnych modeli oraz po prostu – wyselekcjonowaną biżuterię damską i męską, w nurcie klasycznym, z modowym zacięciem. 

Materiał partnera