Biżuteria w komplecie – postaw na gotowe zestawy!

0
433
srebrna biżuteria kolczyki
Biżuteria jest nie tylko ozdobą uzupełniającą strój. Stanowi również wyraz naszego gustu oraz poczucia smaku | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Mnogość ozdób dostępnych na rynku sprawia, że często trudno zdecydować się na konkretne produkty. Zwłaszcza gdy mają one stać się elementem większej stylizacji. Problem kobiet zdecydował się rozwiązać sklep AnkaBiżuteria, który ma do zaoferowania mnóstwo interesujących zestawów.

Komplet biżuterii srebrnej – ciekawe połączenia

Biżuteria jest nie tylko ozdobą uzupełniającą strój. Stanowi również wyraz naszego gustu oraz poczucia smaku. Z tego też względu tak ważne jest prawidłowe łączenie poszczególnych produktów. Kolczyki, łańcuszki, wisiorki, pierścionki – jeśli występują razem w danej stylizacji, muszą być ze sobą w jakiś sposób zgodne. Tak aby tworzyły jedną, spójną całość.

O tym, jak jest to trudne, przekonało się wiele kobiet. W tym przypadku bardzo łatwo bowiem o popełnienie błędu, który zostanie skrzętnie wytknięty przez ludzi znających się na modzie. Żeby więc uniknąć takiej sytuacji, warto postawić na gotowy zestaw biżuterii srebrnej. Składa się on z elementów przygotowanych w tym samym stylu, dzięki czemu nie gryzą się ze sobą.

Biżuteria srebrna – komplety przygotowane przez AnkaBiżuteria

Skoro wiemy już, co zyskujemy kupując gotowy zestaw, warto przejść do przedstawienia konkretnych propozycji. Przygotowane zostały one przez sklep AnkaBiżuteria, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Oferowane komplety srebrne składać się mogą z kilku lub jednego elementu, wyróżniającego się połączeniem kruszcu z ciekawym kamieniem.

  • Kolczyki z wisiorem –  bardzo często spotykane połączenie, które pozwala na zachowanie spójności stylizacyjnej. Do wisiorka warto dobrać również odpowiedni naszyjnik, najlepiej także wykonany ze srebra. Wykorzystanie tego samego kruszcu i kamienia stworzy bardzo atrakcyjny efekt. Niezależnie od tego, czy ma być to biżuteria uniwersalna, na co dzień, czy też zestaw na specjalne okazje.
  • Naszyjnik + bransoletka – tego typu komplet biżuterii srebrnej bardzo dobrze nadają się do uzupełniania półformalnych stylizacji. Kamienie są zazwyczaj niewielkich rozmiarów, dlatego nie rzucają się zbytnio w oczy. W zestawie zamiast klasycznego naszyjnika znaleźć się może także kolia.
  • Kolczyki, wisiorek i pierścionek – jest to większy, kompletny zestaw, który powinien załatwić problem doboru biżuterii na konkretne uroczystości lub spotkania. Dzięki połączeniu trzech elementów, nie ma mowy o niespójności czy wpadkach modowych.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zakupić jeszcze bardziej rozbudowane zestawy. Oferta sklepu jest niezwykle szeroka, dlatego z łatwością połączysz kolczyki, z łańcuszkiem, wisiorkiem, pierścionkiem i bransoletką.

Srebrne komplety damskie – połączenie kruszcu z kamieniem

Atrakcyjność powyższych zestawów nie wynika wyłącznie z połączenia poszczególnych elementów biżuterii, ale też kruszcu z kamieniami. Doskonale w takich zestawienia sprawdza się srebro. Jest to bowiem niezwykle uniwersalny materiał, z którym możemy łączyć praktycznie wszystko.

Z tego względu, w sklepie AnkaBiżuteria znajdziesz komplety srebrnej biżuterii wykorzystujące takie kamienie jak agat, ametyst, bursztyn, onyks, opal, topaz, perły i wiele innych. Z łatwością dopasujesz je do swojej cery, jak również własnych upodobań. Modny zestaw biżuterii srebrnej to najlepszy wybór, jeśli szukasz kompleksowych i spójnych rozwiązań. Dzięki nim, w ciekawy sposób uzupełnisz każdą stylizację – do pracy, na co dzień czy też na wyjątkowe okazje.


Materiał partnera zewnętrznego