3 modne stroje kąpielowe – jednoczęściowe i dwuczęściowe fasony

0
1114
3 rodzaje modnych strojów kąpielowych | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Sezon letni to czas, w którym z pewnością każda kobieta zaczyna poszukiwania strojów kąpielowych. Każda z nas chciałaby jak najlepiej zaprezentować się na plaży, lecz jakie modele wybrać? Przedstawiamy 3 rodzaje modnych strojów kąpielowych.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe z wysokim stanem z falbankami

Rodzaj dodatku do ubrań, jakim są falbanki bardzo często można spotkać przy bluzkach, różnego typu koszulkach, czy sukienkach. Jest to modny wzór, który również znalazł swoje zastosowanie w strojach kąpielowych. Dodanie takiej falbanki kojarzy się od razu ze stylem hiszpańskim i tak właśnie jest. W przypadku strojów kąpielowych z falbankami, owa falbanka jest w poziomie na całej długości biustu oraz ramion. Góra ciała, czyli dekolt i górna część ramion są odkryte, dzięki czemu ciało wygląda subtelnie, ale przyciągająco. Warto wiedzieć, że dzięki falbankom w stroju dwuczęściowym przy górnej części, biust staje się optycznie powiększony. Jest to doskonała wiadomość, dla kobiet która zmagają się z kompleksem małego biustu. Jeśli chodzi o dolną część stroju dwuczęściowego, coraz częściej modne staje się wysoki stan. Oprócz stylowego wyglądu tej części, istnieje część praktyczna. Poprzez wysoki stan można zakryć co nie co w okolicach brzucha. Jeśli chodzi o barwy w jakich najczęściej te stroje występują to biały, czarny i jasny róż. Ciekawym modelem jest też strój, gdzie góra jest w kolorze białym, a dół z wysokim stanem jest we wzorze zielonych liści.

Jednoczęściowe stroje kąpielowe z nadrukami lub wycięciami

Tego lata bardzo modne są stroje jednoczęściowe. Kiedyś kojarzyły nam się jako strój na basen, dziś odchodzimy od tego stereotypu, a na rynku modowym jest ogromny rodzaj jednoczęściowych strojów kąpielowych. Najbardziej popularne stały się stroje z napisami. Początkowo nosiły takie stroje celebrytki, a więc zapewne dlatego firmy zaczęły produkować coraz więcej tego typu modeli. Są one unikatowe i stylowe, dzięki czemu na plaży możemy wyglądać wyjątkowo. Oprócz napisów, czy nadruków, często można spotkać stroje kąpielowe z wycięciami np. na portalu https://lamoda.pl/katalog/bielizna/stroje-kapielowe. Jest to bardzo kobiecy i seksowny akcent, dzięki któremu nikt nie będzie mógł oderwać od nas wzroku. Takie rozwiązanie jest przeznaczone raczej dla bardziej odważnych Pań, ale żadnej z nas nikt nie zabroni spróbować wyjść na plażę w kuszącym wydaniu.

 

Stroje kąpielowe dwuczęściowe i jednoczęściowe z wiązaniem przy biuście

Sznureczkowe, czy materiałowe wiązania w okolicach dekoltu/biustu są za pewne znane wielu kobietom. Od kilku sezonów modowych ten trend stał się stosowany przy wielu rodzajach ubrań. Przy wszelkich bluzkach, swetrach, sukienkach. Jak widać, producenci strojów kąpielowych również postawili na takie rozwiązanie, szczególnie z uwagi na to, że taki dodatek spodobał się wielu kobietom. Jest to element, który nie tylko przyciąga uwagę, ale również uwydatnia biust, jeśli ściągniemy sznureczek. Kolorem, który w przypadku takich strojów stał się najczęściej wybieranym to wojskowa zieleń lub kolor oliwkowy. Warto wiedzieć, że w przypadku wiązanych strojów jednoczęściowych, często można spotkać takie stroje, których wiązanie biegnie od biustu, aż po pępek. Takie modele są najczęściej dostępne w kolorze białym i czarnym.

Materiał partnera zewnętrznego