Wyjątkowo korzystne ceny na nowy rok dzięki karcie TchiboCard

0
710
klub tchibo
Dzięki karcie lojalnościowej TchiboCard możesz także zbierać pieczątki na wirtualnej karcie CoffeeCard | fot.: Tchibo

Nowy rok – nowe okazje! Program lojalnościowy prezentuje ich cały wachlarz, ze specjalną ofertą cenową i bezpłatną dostawą na czele. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać, i dołącz do Klubu TchiboCard!

Program lojalnościowy Tchibo – dowiedz się, dlaczego warto w nim być

Tchibo przygotowało wyjątkowy program lojalnościowy dla wszystkich klientów sklepu internetowego i sklepów stacjonarnych. Do akcji możesz dołączyć kiedy tylko chcesz – nawet w tej chwili! Do Klubu TchiboCard zapiszesz się za pomocą formularza online, który znajdziesz na stronie: https://www.tchibo.pl/-c400016965.html. Nie zajmie Ci to dłużej niż parę minut – wystarczy kilka kliknięć! Po dokonaniu rejestracji na podany przez Ciebie adres wysłana zostanie plastikowa karta lojalnościową TchiboCard, a jeżeli chcesz, możesz używać swojej karty od razu – wystarczy, że zainstalujesz na swoim telefonie aplikację Tchibo – wtedy Twoja karta będzie zawsze przy Tobie. Do programu lojalnościowego możesz dołączyć także podczas wizyty w sklepie stacjonarnym Tchibo – doradca klienta udostępni Ci papierowy formularz rejestracyjny, który również wypełnisz w parę minut. Aby dołączyć do Klubu, nie musisz spełnić żadnych dodatkowych wymogów.

Karta TchiboCard – co możesz zyskać?

zniżki tchibo
Dzięki karcie lojalnościowej TchiboCard możesz także kolekcjonować Ziarna | fot.: tchibo

Jako posiadacz karty lojalnościowej TchiboCard możesz korzystać z niepowtarzalnych przywilejów. Co tydzień w sklepie internetowym Tchibo znajdziesz nowe produkty w specjalnych, obniżonych cenach dostępnych tylko dla posiadaczy karty lojalnościowej. Warto śledzić ofertę TchiboCard, ponieważ są to atrakcyjne artykuły każdorazowo selekcjonowane z najnowszych kolekcji.

Uczestnikom programu przysługuje również darmowa dostawa zamówień złożonych w sklepie online, co oznacza oszczędność min. 12,50 zł przy każdym zamówieniu!

Dzięki karcie lojalnościowej TchiboCard możesz także kolekcjonować Ziarna, czyli punkty, które później wymienisz na zniżki na dowolne produkty. Ziarna otrzymujesz za wszystkie kupione towary – zarówno te, które nabędziesz w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Gdy zgromadzisz na swoim koncie odpowiednią liczbę Ziaren, możesz wymienić je na zniżkę. W przypadku uzbierania wystarczającej liczby Ziaren możesz nawet opłacić nimi całe zamówienie!

Wśród stałych korzyści programu TchiboCard jest też możliwość otrzymywania 10 razy większej liczby Ziaren przy każdym zakupie kawy i akcesoriów kawowych. Wystarczy być posiadaczem ekspresu Esperto, aby uaktywnić ten benefit.

Dzięki karcie lojalnościowej TchiboCard możesz także zbierać pieczątki na wirtualnej karcie CoffeeCard, które przyznawane są za zakup każdego napoju kawowego w barach kawowych w sklepach Tchibo. Wystarczy, że uzbierasz 10 stempli, a kolejną – jedenastą – kawę otrzymasz gratis! Dodatkowo, członkowie klubu TchiboCard mogą liczyć także na prezent-niespodziankę, który dostaną w dniu urodzin.

Od listopada w Klubie TchiboCard każdy uczestnik może także korzystać z promocji na kawę i kapsułki, które obowiązują wyłącznie dla członków programu lojalnościowego pod nazwami Święto kawy i Święto Cafissimo. To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników kawy, którzy mogą kupić swoje ulubione kawy mielone, ziarniste lub w kapsułkach taniej kilka razy w miesiącu.

tchibo oferta klub
Od listopada w Klubie TchiboCard każdy uczestnik może także korzystać z promocji na kawę i kapsułki | fot.: tchibo

Dołącz do programu lojalnościowego Tchibo już dziś i ciesz się wyjątkowymi przecenami i darmowymi dostawami! Nie przegap atrakcyjnych okazji.


Artykuł sponsorowany