Naklejki – prosty i szybki sposób na oryginalną aranżację wnętrz

0
554
wizualizacja naklejka dziura
Możliwości i konfiguracji aranżacyjnych jest całe mnóstwo, wystarczy użyć nieco wyobraźni | fot.: materiał partnera

Masz już dosyć szarej monotonii w swoim mieszkaniu? Chcesz coś zmienić, ale wolisz uniknąć generalnego remontu? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję, wręcz idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci błyskawicznie i stosunkowo tanim kosztem odmienić wygląd mieszkania – naklejki samoprzylepne! Zaskocz swoich gości i domowników innowacyjną formą dekoracji. Dzięki nim, powierzchnie gładkie w Twoim domu zyskają nowe życie! Sprawdź jak to możliwe, czytając nasz artykuł!

Naklejki, czyli odśwież powierzchnie w niebanalny sposób

Naklejki samoprzylepne stają się coraz popularniejszą formą dekoracji wnętrz. Wystarczy równo przykleić je na stare powierzchnie gładkie, tj. drzwi, ściany, szafy czy nawet lodówki. To Ty decydujesz, gdzie przyklejasz, wybierając dokładne wymiary, pod które przygotujemy dla Ciebie dowolny wzór. Możesz skorzystać również z dostępnej gamy przeróżnych pejzaży, abstrakcji, fotografii i kształtów. Dzięki fototapecie na drzwi zapomnisz o odrapanej przez psa okleinie, naklejka na ścianę „3D dziura” sprawi, że Twoje pomieszczenie zyska dodatkową głębię i wprowadzisz tym samym tajemniczy klimat, natomiast naklejki na lodówkę odświeżą jej wygląd tak, że nawet największe niejadki nabiorą apetytu.

Naklejki – idealne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia!

Chociaż naklejki cieszą się największym powodzeniem w pokojach dziecinnych, to jednak nie jedyny rodzaj wnętrz, do których pasują. Twoja córka czy syn z pewnością podziękują Ci za wykreowanie bajkowego świata w ich prywatnym pokoiku, ale także inni domownicy docenią morskie fale na drzwiach łazienki czy owocową mieszankę, zapraszającą do otwarcia lodówki.

Również centralna ściana w salonie czy sypialni, ozdobiona oryginalną fototapetą zyska nietuzinkowy design, którym odświeżysz i tchniesz nowe życie w stonowane dotychczas wnętrze. Podobnie ciekawy zabieg uzyskasz, naklejając fotografię zimowego lasu na drzwiach swojej garderoby – prawie jakby miało się tam otworzyć przejście do baśniowej Narni. Możliwości i konfiguracji aranżacyjnych jest całe mnóstwo, wystarczy użyć nieco wyobraźni, a od pomysłu do efektu końcowego droga jest bardzo prosta!

Jak przymocować naklejkę na ścianę?

Wystarczy wymierzyć wybraną powierzchnię, dobrać do niej wymarzony wzór, zamówić, a kiedy przyślemy odpowiednie naklejki / fototapety, w mgnieniu oka zamontujesz je tam, gdzie chcesz. Wystarczy oczyścić wybraną powierzchnię i spokojnie, równo nakleić zamówiony produkt. A kiedy naklejki się wysłużą lub dany wzór się już nieco znudzi, demontaż jest równie łatwy i wygodny, co naklejanie. Możesz również nakleić na nie zupełnie nową naklejkę. Remont jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Nie musisz planować ani odkładać kosmicznych kwot – już w parę minut możesz odnowić swoje mieszkanie nie do poznania! Świat designerskich naklejek jest dosłownie na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy!


Materiał partnera zewnętrznego