Kamyczki do shishy – dobra alternatywa dla tytoniu?

0
661
shisha
Kamyczki do shishy Shisharoma są nośnikiem smaku, zawartego w płynnej melasie | fot.: stock.adobe.com

Aby czerpać prawdziwą radość z palenia shishy, należy zadbać o odpowiednie komponenty. Zestaw do shishy nie składa się bowiem wyłącznie z fajki, ale również dobrego tytoniu, melasy, węgielków i tak dalej. Ciekawym rozwiązaniem są natomiast kamyczki do shishy Shisharoma. Jak działają? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Jaką rolę w shishy pełnią kamyczki?

Kamyczki do shishy Shisharoma są nośnikiem smaku, zawartego w płynnej melasie. W ich składzie nie ma tytoniu i nie mają z nim nic wspólnego, dlatego stanowią doskonałą alternatywę dla osób niepalących, ale chcących czerpać radość z użytkowania fajki wodnej. Oferują delikatniejszy smak, niż wyroby tytoniowe, dzięki temu można w pełni poczuć owocowy smak shishy. To produkt, który idealnie sprawdzi się podczas imprezy w domu lub w mieszkaniu. Shisha nie będzie bowiem generowała zapachu, który pozostanie na meblach lub we wszelkich, tekstylnych elementach. Z fajki będzie bowiem wydzielała się sama para wodna, a nie dym pełen substancji smolistych.

Jak korzystać z kamyczków do shishy?

Kamyczki do shishy Shisharoma są bardzo łatwe w użytkowaniu. Należy je po prostu nasączyć dowolną melasą w formie płynnej, następnie nałożyć do cybucha, a całość przykryć folią aluminiową. W kolejnym kroku w folii należy wykonać dziurki. Do tego celu najlepiej użyć wykałaczki. Im więcej dziurek, tym lepsza wentylacja cybucha i skuteczniejszy proces palenia. Na kamyczki kładzie się następnie dobrze rozpalone węgle. Kiedy kamyczki dostaną ciepła, po kilku chwilach fajka będzie gotowa do użytku. Co przy tym istotne, z kamyczków można korzystać wielokrotnie. Po odparowaniu płynu wystarczy je oczyścić we wrzątku. Po wyschnięciu natomiast znów zalać je płynną melasą.

Dlaczego kamyczki do shishy Shisharoma?

Kamyczki do shishy Shisharoma to produkt wulkaniczny, lekko porowaty, który został nasączony aromatyzowaną gliceryną. To ona właśnie dba o komfort użytkowników shishy. Polecamy w szczególności kamyczki do shishy Shisharmowa, ponieważ nie generują dymu, a jedynie tworzą iluzję podobną do dymu. Kamyczki nadto nie wypalają się i nie tworzą tak wielu szkodliwych substancji, co wyroby tytoniowe. Produkt może być stosowany przez wszystkich. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń wiekowych lub ograniczeń związanych z zakazem palenia. To produkt w pełni wolny od nikotyny. A gdzie je kupić? Najlepiej sprawdzić ofertę specjalistycznych sklepów z akcesoriami do palenia. Polecamy w szczególności sklepy internetowe, w tym shishasklep.pl, gdzie zakupy robi się szybko i bezproblemowo.

Materiał partnera zewnętrznego