Spraw, że rocznica ślubu będzie wyjątkowa. Postaw na unikatowe, personalizowane prezenty

0
2096
drewniana podkładka
Podpowiadamy, jakie prezenty  na rocznicę ślubu dla rodziców wybrać, aby sprawić im prawdziwą radość | fot.: materiał partnera

Rocznica ślubu to okazja, która zazwyczaj wymaga bardzo przemyślanych prezentów. Niezależnie od tego, czy zamierzamy obdarować naszych przyjaciół, rodziców, czy dziadków, powinniśmy wziąć pod uwagę różne czynniki. Istotny jest między innymi staż małżeński. Podpowiadamy, jakie prezenty  na rocznicę ślubu dla rodziców wybrać, aby sprawić im prawdziwą radość. 

Doskonałe prezenty na 25 rocznicę ślubu

Srebrna rocznica ślubu oznacza wspólnie spędzone ćwierćwiecze. Warto zadbać o to, aby wybrany z jej okazji prezent był naprawdę wyjątkowy. Ciekawym rozwiązaniem będzie spersonalizowana poduszka z imionami pary lub uroczy miś, na którym umieszczony jest pamiątkowy napis. Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie u wesołej pary, która ma dystans do siebie.

Nieco bardziej dystyngowanym rozwiązaniem będzie wybór eleganckiego drewnianego pudełka na wino. Jest ono wyjątkowo designerskim prezentem i pozwala na bezpieczne przechowywanie butelki każdego świetnego trunku. Można również zdecydować się na podarowanie zestawu. Interesującym podarunkiem będzie bowiem także zestaw do wina. Tego typu prezenty na 25 rocznicę ślubu znajdziesz w Gifted. W ofercie tego sklepu online znajduje się wiele eleganckich podarunków. Nie brakuje tam również zabawnych prezentów na rocznicę ślubu. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Pomaga w tym fakt, że każdy podarunek można spersonalizować.

zestaw do wina
Dystyngowanym rozwiązaniem będzie wybór eleganckiego drewnianego pudełka na wino | fot.: materiał partnera

Wybierz idealne prezenty na 35 rocznicę ślubu

Trzydziestą piątą rocznicę ślubu nazywamy koralową. Jak uczcić spędzone wspólnie tak wiele lat? Najlepiej odpowiednim prezentem. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się drewniana deska do krojenia z wygrawerowanym nazwiskiem pary. To spersonalizowany i bardzo uniwersalny prezent, który będzie służył im przez długie lata. Niewątpliwie jest to podarunek praktyczny. Warunkiem jest wybór naprawdę dobrej jakości deski. Natomiast para, która ceni sobie poczucie humoru i ma do siebie dystans na pewno doceni wesoły pojemnik na ciasteczka, z uroczymi napisami, które odnoszą się do spędzania wspólnie wielu słodkich chwil. To także jest prezent praktyczny. Pojemnik może służyć do przechowywania wielu różnych rzeczy. Jednocześnie będzie wywoływał uśmiech przy każdym skorzystaniu z zawartości pojemnika.

Jakie prezenty na 40 rocznicę ślubu wybrać?

Czterdziesta rocznica ślubu to bardzo ważne wydarzenie. Tyle wspólnie spędzonych lat określa się nazwą rocznicy rubinowej. Zasługuje ona na naprawdę wyjątkowy i dobrze przemyślany prezent. Co wybrać? Świetnym rozwiązaniem może okazać się album na zdjęcia, w którym można zgromadzić wszystkie wyjątkowe fotografie, a tym samym również wspomnienia. Warto zdecydować się na album, którego okładka została wykonana z ekoskóry, dbając w ten sposób o środowisko.

Zupełnie innym, chodź równie doskonałym, prezentem na czterdziestą rocznicę ślubu może być spersonalizowana skrzynka na wino. Dostępne są różne jej rodzaje. Możemy zdecydować się na skrzynkę z naturalnego drewna lub lakierowaną. Przesuwane zamknięcie jest bardzo wygodne i pozwala na wygodne korzystanie ze skrzynki w każdym momencie.

Personalizowane prezenty na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, na którą warto wybrać odpowiedni prezent. Ciekawym rozwiązaniem jest spersonalizowany prezent, który będzie dobrany dokładnie z myślą o naszych rodzicach, dziadkach lub przyjaciołach. Warto wybierać podarunki, które ozdobione są imionami lub nazwiskami par, dla których są przeznaczone. To świadectwo troski i oddania obdarowującego.


Materiał partnera zewnętrznego