Prezenty na ślub 2021 – znajdź dopasowany dla młodej pary

0
569
nowożeńcy balony
Nawet odrobina zaangażowania w wykonanie prezentu dla Młodej Pary przyniesie zamierzony efekt | fot.: stock.adobe.com

Mało jest tak radosnych i uroczystych okazji, jak ślub. Towarzysząc naszym bliskim w tym ważnym i doniosłym wydarzeniu okazujemy wsparcie i przyjaźń, ale jednocześnie bierzemy udział w święcie miłości stając się świadkami zakładania rodziny. W tak ważnym dniu chcemy, żeby wszystko było idealne. Nawet wręczając drobny upominek powinniśmy zapomnieć o tandetnych i oklepanych pomysłach na prezent. Zamiast tego warto wykazać się znajomością Młodej Pary – ich zwyczajów, upodobań, a także podkreślić relację z nowożeńcami tak, aby zapisać swój udział w całym wydarzeniu. Jak idealnie dopasować taki prezent? Podpowiadamy!

Coś dla miłośników wina: podwójna skrzynka na wino z dedykacją

Alkohol to jeden z bardziej popularnych prezentów dla Młodej Pary. Nie ukrywajmy jednak – najczęściej oznacza on zupełny brak przygotowania i kupowanie alkoholu, który sami lubimy. Sytuacja zmienia się jednak diametralnie w przypadku nowożeńców, którzy proszą o wino lub, o których wiemy, że preferują właśnie ten alkohol. Sama butelka dobrego wina jednak nie wystarczy, jeśli zamierzamy wykazać się zaangażowaniem i podkreślić wagę naszej znajomości z nowożeńcami. Doskonałym rozwiązaniem jest nadanie prezentowi wyjątkowej oprawy w postaci eleganckiej skrzynki z nadrukowaną dedykacją. Taki prezent na ślub  pozwala na umieszczenie personalizowanej dedykacji, aforyzmu czy nawiązania do znanej tylko nam i obdarowanym złotej myśli lub wydarzenia. Tak prezentujący się podarek z pewnością nie zostanie niezauważony, a sami obdarowani docenią pracę, jaką włożyliśmy w dopracowanie całości.

Dla podróżników: kosz piknikowy

Jeśli nowożeńcy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu podróżując lub też po prostu spotykając się ze znajomymi, wysokiej jakości wiklinowy kosz piknikowy będzie świetną propozycją na prezent korespondujący z upodobaniami obdarowanych. W tym miejscu warto jednak pamiętać, że kosz powinien być dobrze wykonany i zawierać przydatne akcesoria. Nie ma tu mowy o plastikowych talerzykach czy kieliszkach lub – co już zupełnie zakazane plastikowych sztućcach i kubeczkach przywodzących na myśl biurowy dystrybutor wody. Kosz piknikowy z wyższej półki powinien zawierać nieprzemakalną matę piknikową, metalowe sztućce, szklane kieliszki, ściereczki, ceramiczne talerzyki, a także pojemniki na przyprawy oraz otwieracz do wina i piwa ze scyzorykiem.

Dobrze wyposażony kosz piknikowy to pomysł na prezent ślubny, na który składa się kilka osób – na przykład z pracy czy znajomych z treningu czy grupy zainteresowań.

Dla miłośników klasycznych rozwiązań: album z grawerem

Któż z nas nie pamięta rodzinnych albumów ze zdjęciami, które szeleściły bibułą i zawierały tylko najważniejsze, najcenniejsze zdjęcia? Personalizowany album na zdjęcia z grawerem to zdecydowanie do takich emocji i traktowanie zdjęć z należytym im szacunkiem: jako skarbnicy wspomnień i wehikułu czasu, który przenosi nas do najważniejszych chwil. Elegancki album będzie bezpiecznym, ale i niezwykle gustownym prezentem w przypadku, gdy nie znamy zbyt dobrze Młodych lub wręcz przeciwnie – chcemy podarować im album w dawnym stylu ofiarując jednocześnie wzruszenie towarzyszące powrotowi do najważniejszego momentu we wspólnym życiu. W tym drugim przypadku warto zdecydować się na album właśnie z przekładkami z bibuły, ale także zestawem do podklejania zdjęć. Taki tradycyjny album gwarantuje uzyskanie odpowiedniego efektu.

Jeśli chcemy zaskoczyć Młodych: balony w pudełku z kartką ślubną

To jeden z najbardziej efektownych upominków ślubnych. Jeżeli planujemy wręczenie życzeń możemy zdecydować się na zwykła kartkę i kwiaty, ale wówczas nasz podarek znajdzie się wśród kilkunastu bądź kilkudziesięciu podobnych rozwiązań. Zamiast tego Młoda Para może otrzymać efektowne pudełko, z którego wyfruwają balony w kształcie serc z dołączoną kartką z życzeniami i na przykład wybranym zdjęciem. Niewielka różnica, która jednak wywołuje odpowiedni efekt. Nowożeńcy z pewnością docenią naszą wyobraźnię i kreatywność, a sam prezent może stać się doskonałą dekoracją. Satynowo połyskujące balony w pastelowych kolorach nie odfruną dzięki obciążnikowi w kształcie serca. Dzięki czemu  stać się mogą uroczym elementem wystroju na przykład sypialni.

Dla znajomych: kartka XXL

Pozostając w temacie oryginalnego przekazywania życzeń możemy także skłonić się w stronę zapadających w pamięć kartek. Te największe, czyli XXL, nie tylko zaskakują wielkością, ale i możliwością personalizacji. Zabawny obrazek, celna dedykacja i rozmiar czyniący z kartki największą, jaką tego dnia otrzymają nowożeńcy to pomysł na życzenia od kolegów z pracy czy znajomych. Zabawnie, lekko i z polotem.

Nawet odrobina zaangażowania w wykonanie prezentu dla Młodej Pary przyniesie zamierzony efekt. Zamiast masowych rozwiązań warto jednak postawić na personalizację i przemyślany zakup. Tego dnia najważniejsze są emocje i okazanie zaangażowania. Indywidualnie dopasowane prezenty dają nam szansę na pogodzenie obydwu kryteriów i wywołanie uśmiechu na twarzach obdarowanych.

OLI