Pokaz iluzji na weselu? Zobacz, czemu warto!

0
784
Pokazy iluzji na wesele
Pokaz magii na weselu powinien pojawić się w odpowiednim momencie. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

W życiu wszystkim potrzeba trochę magii – zwłaszcza w momentach, które zmieniają jego bieg. Takim bez wątpienia jest wesele. Zbliża się również Twój wielki dzień? Data wybrana, sala weselna też? Czas pomyśleć również o dodatkowych atrakcjach, które urozmaicą zabawę. Jeśli chcesz wyjść poza schematy i zapewnić sobie, a przede wszystkim gościom niezapomniane wrażenia, zdecyduj się na pokaz iluzji. Zobacz, jak to działa i dlaczego warto.

Choć pokazy iluzji kojarzą się przede wszystkim z wielką sceną – np. z teatrem czy cyrkiem, a także z telewizyjnymi show, magia działa najlepiej, gdy można ją oglądać z bliska. Na tym polega moc tzw. iluzji close-up, a więc wszelkiego rodzaju magicznych sztuczek, które artysta wykonuje, stojąc w niewielkiej odległości od widza. Wówczas, w trakcie takiego kameralnego przedstawienia, emocje sięgają zenitu, a samo show pozostawia po sobie niezatarte wrażenie. A tego właśnie możesz potrzebować na weselu.

Jak wpleść pokaz iluzji w wesele?

Pokaz magii na weselu powinien pojawić się w odpowiednim momencie. Kiedy? Oczywiście nie na samym początku, ale też – na pewno – nie po oczepinach czy tuż przed ich rozpoczęciem. Dobrym moment to na przykład ten po pierwszym tańcu oraz posiłku albo nieco później – np. po ok. 2-3 godzinach zabawy.

Pokaz będzie doskonałym urozmaiceniem, ponieważ:

  • zainteresują się nim z pewnością wszyscy goście – mali i duzi,
  • iluzjonista zaprosi do bezpośredniego uczestnictwa w wykonywaniu sztuczek Ciebie oraz Twoich gości – nie zabraknie ani śmiechu, ani emocji,
  • może stanowić elegancki przerywniki – nietuzinkowy, z klasą..

Artysta zaprezentuje najlepsze triki różnego rodzaju – np. karciane, wykonywane przy poszczególnych stolikach, związane ze „znikaniem” rozmaitych przedmiotów i inne – nawiązujące oczywiście do charakteru wesela. Pokaz potrwa najczęściej od 30 do 60 minut, możesz to ustalić z artystą.

Jak znaleźć dobrego iluzjonistę na przyjęcie weselne?

Zawód iluzjonisty jest w Polsce dość niszowy. Można jednak znaleźć artystów, których kunsztu i profesjonalizmu jest się pewnym. Jeśli zależy Ci na naprawdę niezapomnianym show, zainwestuj w pokaz iluzji przygotowany przez magika, którego dobrze znasz z telewizji. Przykład to Just Edi – iluzjonista, który prowadzi własny program w telewizji, a wcześniej był m.in. uczestnikiem „Mam talent”. Renoma artystów takich jak on mówi sama za siebie i przekłada się na spektakularny charakter każdego pokazu.

Ale uwaga! Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój wymarzony pokaz iluzji się odbędzie, postaraj się zarezerwować go jak najwcześniej. Najlepsi artyści z branży mają dość napięte terminarze, więc warto się z nimi kontaktować z minimum 6-miesięcznym wyprzedzeniem. Wówczas zyskasz pewność, że wyjątkowy dzień ślubu nabierze prawdziwej magii, która pozostanie z Tobą oraz gośćmi weselnymi na długo.


Materiał partnera zewnętrznego