Niebanalne pomysły na grę wstępną

0
1303
młodzi ludzie w łóżku
Warto urozmaicać zabawy w alkowie, choćby przez niebanalną grę wstępną | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Sfera erotyczna jest niezwykle istotna dla udanego związku. Z biegiem czasu życie intymne może nieco szarzeć, utarte schematy mogą powszednieć, aż dochodzi do tego, że dwoje ludzi bardzo się od siebie oddala.

Sfera erotyczna jest niezwykle istotna dla udanego związku. Z biegiem czasu życie intymne może nieco szarzeć, utarte schematy mogą powszednieć, aż dochodzi do tego, że dwoje ludzi bardzo się od siebie oddala. Warto urozmaicać zabawy w alkowie, choćby przez niebanalną grę wstępną. Co zrobić, aby zwiększyć doznania zarówno swoje, jak i partnera?

Gra wstępna – dlaczego jest taka ważna?

Początek związku, to taki okres, w którym nie trzeba się martwić o temperaturę w sypialni. Przeważnie jest gorąco i bardzo namiętnie, a partnerzy każdą wolną chwilę spędzaną we dwoje przeznaczają na poznawanie siebie i pogłębianie intymnych doznań. Jednak z czasem temperatura związku spada i romantyczne chwile sam na sam nie są już codziennością, a raczej wyjątkiem od tej codzienności. Urozmaicona gra wstępna może podnieść poziom namiętności i na nowo zbliżyć do siebie partnerów.

Rutyna to zabójstwo dla związku

Codzienne obowiązki, stres, nadmiar pracy – to wszystko sprawia, że człowiek po ciężkim dniu marzy tylko o tym, aby jak najszybciej odpłynąć w objęciach Morfeusza. Nie można jednak przy tym zapominać o intymnej sferze życia, zwłaszcza jeżeli komuś zależy na udanym związku z drugą osobą. Zarówno pikantne słówka szeptane wieczorem z namiętnością, jak i różnorodne gadżety erotyczne mogą na nowo rozpalić płomień namiętności w sypialni i sprawią, że rutyna odejdzie w niepamięć.

Gadżety erotyczne, które podkręcą temperaturę w związku

Akcesoria analne to gadżety dla dorosłych, które mogą sprawić, że życie intymne partnerów nabierze zupełnie nowego wymiaru. Wiele osób krępuje się rozmawiać o swoich fantazjach seksualnych. Zupełnie niepotrzebnie – jest to bowiem istotna sfera życia, o którą należy zadbać z taką samą czułością jak o właściwy sposób odżywiania czy odpowiedni ubiór. Radość z seksu może być ogromna, trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób ją wyzwolić. Może w tym pomóc wibrator łechtaczkowy albo erotyczna bielizna. Na niektórych stymulująco działają filmy o tematyce erotycznej, a inni potrzebują nieco mocniejszych doznań – wszystko to jest kwestią indywidualną. Chcąc osiągnąć spełnienie w erotycznej sferze życia, trzeba przede wszystkim być szczerym zarówno ze sobą jak i ze swoim partnerem. Dzięki temu można skosztować doznań, o jakich wcześniej się nawet nie śniło.

Gra wstępna – preludium do nieziemskich doznań

Ilość i natężenie doznań erotycznych zależą w dużej mierze od tego, jak wyglądała gra wstępna i czy w ogóle miała miejsce. Stopniowanie przyjemności sprawia, że orgazm może być niesamowity. Jak rozpocząć grę wstępną w niebanalny sposób? Warto wykorzystać któryś z poniższych pomysłów. W letni wieczór, gdy temperatura powietrza jest bardzo wysoka, można doznania erotyczne nieco podkręcić, wykorzystując do pieszczot kostki lodu. Inny sposób, to szeptanie sobie sprośnych słówek lub układanie scenariusza erotycznych epizodów, w których każdy z kochanków może odegrać swoje najbardziej skrywane fantazje seksualne. Na wiele osób stymulująco działa także ptasie pióro delikatnie przesuwane wzdłuż całego ciała. Warto przy tym zasłonić oczy, aby jeszcze bardziej spotęgować zmysł dotyku.


Materiał partnera zewnętrznego