Kilka powodów, dla których warto kupić papierośnicę mężczyźnie na prezent

0
1252
Papierośnica
Palenie czasem łączy obyczaje w samej pracy, na spotkaniach biznesowych czy na szkoleniach firmowych | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Prezent urodzinowy czy świąteczny nie musi być trudnym zadaniem. Jeśli mężczyzna jest palaczem i bardzo lubi swój nałóg, to można wręczyć mu elegancką papierośnicę skórzaną lub metalową. Jakie zalety ma tego typu prezent?

W przypadku prezentu dla mężczyzny, nie trzeba załamywać rąk, kilka zwięzłych podpowiedzi na temat pasji, pracy lub nałogu są wystarczającymi informacjami, aby kupić odpowiednie prezent. W odniesieniu do nałogu palenia również można natychmiastowo wpaść przynajmniej na kilka pomysłów prezentowych. Poza zwykłą zapalniczką świetnym pomysłem jest etui na papierosy. Pozwala ono na przechowywanie kilku, a nawet kilkunastu sztuk papierosów w elegancki sposób, a nie w pogniecionej paczce znajdującej się w tylnej kieszeni spodni. Jakie papierośnice można wybrać i jakie mają zalety?

Papierośnica podkreślająca styl, jak pasek do spodni czy zegarek

Palacz, który wypala dziennie od kilku do kilkunastu sztuk papierosów, poświęca swojemu nałogowi od 20 minut do godziny dziennie. Jednak nie jest to zawsze szybki „dymek” w drodze z auta do pracy czy na przystanek autobusowy. Palenie czasem łączy obyczaje w samej pracy, na spotkaniach biznesowych czy na szkoleniach firmowych. Krótka rozmowa z kontrahentem w palarni czy z nowo poznanymi osobami w pracy może przyczynić się do zacieśnienia relacji. Takie sytuacje wymagają miłej aparycji. Ładny zegarek, gustowne buty czy markowy pasek do spodni można podkreślić papierośnicą. Eleganckie, skórzane lub metalowe etui nie tylko jest świetną alternatywą dla pogniecionej paczki papierosów, ale estetycznym podkreśleniem dodatków garderoby oraz szykownego, męskiego stylu w detalach.

Skórzane papierośnice

Papierośnica może być wykonana z metalu a do tego wykończona elegancką skórą naturalną. Poza walorem estetycznym, podkreślającym klasę mężczyzny, jest to prezent praktyczny. Papierośnica slim idealnie ochroni delikatne papierosy, ale nie zajmie także wiele miejsca w marynarce czy spodniach. Kieszeń nie będzie sprawiała wrażenia – wypchanej.

Etui na papierosy pozwala na szybki dostęp do papierosów dzięki zamkowi sprężynowemu otwieranemu na jeden przycisk. Kliknięcie kciuka i można korzystać z uroków palenia. Dodatkowym zabezpieczeniem po otwarciu jest gumka – pasek, który nie pozwala wypaść papierosom z etui.

Etui na lata

Alternatywą dla skórzanego wariantu jest papierośnica metalowa, działająca na identycznym zapięciu. Chromowany metal jest odporny na korozję i niewielkie uderzenia. Zachowa swój estetyczny wygląd na wiele lat, a użytkownik cieszył się będzie luksusowym i praktycznym prezentem. Do tego papierośnica metalowa dostępna jest nie tylko w srebrnym kolorze, ale także w złotym. Uroku metalowemu etui może dodać grawer na pokrywie o różnym wzorze.

Więcej informacji na temat luksusowych i eleganckich etui na papierosy można znaleźć na stronie dystrybutora https://www.forhim.pl/22-papierosnice.


Materiał partnera zewnętrznego