Gadżety erotyczne sterowane smartfonem

0
1188
gadżety erotyczne sterowane smartfonem
W powszechnym użyciu są dziś sterowane za pomocą smartfonów najbardziej popularne elektroniczne gadżety erotyczne | fot.: StockAdobe.com

Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń codziennego użytku sterowanych za pomocą smartfonów. Wiąże się to nie tylko z modą, ale też z wygodą użytkowania tego rodzaju sprzętów. Sterowanie smartfonem umożliwia nam przecież korzystanie z urządzenia na odległość, programowanie go oraz stosowanie ciekawych, wygodnych opcji. Nic dziwnego, że paleta urządzeń sterowanych za pomocą smartfonów jest coraz szersza. Wielu może zaskoczyć, że coraz większą popularność zdobywają dziś sterowane smartfonami gadżety erotyczne. Najwięcej ciekawych funkcjonalności mają przy tym przeznaczone dla kobiet bezprzewodowe i przewodowe jajka wibrujące.

Jajka wibrujące sterowane smartfonem

Jajka wibrujące to stymulatory orgazmu u kobiet, występujące w wielu rodzajach. Można je określić jako szczególny typ wibratora, w formie kurczącego się i rozszerzającego jajka. Ogólnie dzielimy je na urządzenia przewodowe i bezprzewodowe. Wibratory przewodowe są rzadsze i mniej wygodne w użytku, cechują się jednak większą mocą. W przypadku jajek wibrujących sterowanych smartfonami obsługa odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji, która umożliwia dowolne ustawienia częstotliwości i siły wibracji. Już kilkanaście lat temu na rynku gadżetów erotycznych pojawiły się pierwsze jajka wibrujące sterowane za pomocą pilota, sterowanie nimi było jednak mniej wygodne, niż za pomocą smartfonów.

Jajka wibrujące sterowne smartfonem są także ciekawą zabawą erotyczną we dwoje. Nie chodzi tu tylko o urozmaicenie życia seksualnego. Sterujący gadżetem partner ma dzięki niemu wspaniałą możliwość lepszego poznania ciała i potrzeb seksualnych swojej partnerki. Niekoniecznie musi to być zabawa w domu – bardziej odważne pary decydują się na grę na odległość jajkiem wibrującym sterowanym smartfonem. To właśnie możliwość zabaw na dowolną odległość dają największą przewagę, którą gadżety sterowane smartfonem mają nad gadżetami sterowanymi pilotem. Dotyczy to zwłaszcza par, które z dowolnych powodów przebywają w różnych miejscowościach.

Wśród szczególnie polecanych marek tego typu urządzeń wymienia się zazwyczaj: Lovense, Svakom, Magic Motion, Pretty Love czy Kiiroo. Same wibrujące jajka można zobaczyć na przykład tu: https://kraina-doznan.pl/bezprzewodowe,c16.html

Inne gadżety erotyczne sterowane smartfonem

W powszechnym użyciu są dziś sterowane za pomocą smartfonów najbardziej popularne elektroniczne gadżety erotyczne – klasyczne wibratory. Gama sterowalnych gadżetów wydaje się jednak ograniczona tylko wyobraźnią: np. przeznaczone dla mężczyzn masturbatory typu fleshlight pozwalają na bardzo wygodne określenie szybkości. Dla wielu osób interesujące będą sterowane smartfonem gadżety erotyczne do ostrzejszych zabaw, w tym nawet elektroniczne pejcze z regulacją siły i szybkości: dziś tego rodzaju zabawa jest możliwa także na odległość. Na rynku znalazły się także gadżety podwójne – jeden dla kobiety, drugi dla mężczyzny – które para obsługuje za pomocą tej samej aplikacji. Zupełnie innym rodzajem erotycznego gadżetu na smartfony są coraz bardziej zaawansowane symulatory rzeczywistości wirtualnej, np. systemy połączone z okularami 3D i VR. Miniaturyzacja pozwoliła też na stworzenie sterowanych smartfonami wibratorów wyposażonych w kamery. Rodzajem gadżetu erotycznego są też sterowane smartfonem dmuchane lalki: jest to jednak wciąż gadżet kosztowny niedoskonały technicznie.

Warto dodać, że gadżety erotyczne sterowane smartfonami mają ciekawy, nowoczesny design i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Niskiej jakości plastik wypierany jest przez odporny silikon. To celowa strategia marketingowa producentów. Nowo wprowadzane na rynek gadżety kojarzyć mają się z nowoczesnością, atrakcyjnością, modą. Oczywiście podoba się to także samym klientkom i klientom.


OLI