Piórniki z wyposażeniem dla chłopców i dziewczynek

0
1128
kredki w piórniku
Zakup piórnika z wyposażeniem oszczędza nam dużo czasu, jaki spędzilibyśmy na kupowaniu tych przyborów pojedynczo | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Elementem szkolnej wyprawki obowiązkowo musi być piórnik wyposażony w odpowiednie przybory. Jaki piórnik wybrać? Postawmy przede wszystkim na dużą ilość miejsca na przybory szkolne oraz efektowną estetykę, która uprzyjemni naukę uczniowi. Zakup piórnika z wyposażeniem dla chłopca czy dziewczynki oszczędzi rodzicowi czasu, dając mu gwarancję jakości produktu. 

  1. Co powinno znaleźć się w piórniku z wyposażeniem?
  2. Jaki piórnik z wyposażeniem wybrać?

Co powinno znaleźć się w piórniku z wyposażeniem?

W piórniku nie może zabraknąć podstawowych przyrządów szkolnych – długopisów, ołówków i pisaków. Kredki, gumki do ścierania czy temperówki również powinny znaleźć się w piórnikach z wyposażeniem dla chłopców, podobnie jak linijka, ekierka i nożyczki. Wszystkie te przybory powinny być wysokiej jakości, aby nie łamać się co chwila. Dzieci szczególnie silnie przeżywają zniszczenie swojego ulubionego przyboru!

Zakup piórnika z wyposażeniem oszczędza nam dużo czasu, jaki spędzilibyśmy na kupowaniu tych przyborów pojedynczo, a dodatkowo mamy pewność, że o niczym nie zapomnimy. Warto kupić piórnik o wielu komorach – najlepiej trzech, aby wszystkie najpotrzebniejsze przybory zmieściły się w środku. W takim piórniku zmieści się aż ponad 40 przyborów szkolnych.

Jaki piórnik z wyposażeniem kupić?

Wybierając piórnik dla chłopca, postawmy przede wszystkim na stylistykę, która odzwierciedla jego zainteresowania. Postacie z bajek, gier czy komiksów, herb ulubionej drużyny piłkarskiej czy dodatkowe gadżety, takie jak podświetlane elementy wpłyną na zadowolenie twojego dziecka z posiadanego przedmiotu i zachęcą go do nauki. Z kolei dziewczynki preferują z reguły jaśniejsze kolory, a na piórniku przedstawienia zwierząt i fikcyjnych postaci.

Jakościowy, dobrze uszyty piórnik może posłużyć uczniowi na lata. Piórnik może być rozkładany – jedno, dwu lub trzykomorowy, lub też może mieć formę saszetki. Saszetki są zazwyczaj mniejsze, przydadzą się jednak na wycieczkę szkolną czy w innych sytuacjach, gdy nie trzeba przenosić wszystkich przyrządów szkolnych z domu do szkoły. Dlatego dobrze, by dziecko posiadało dwa piórniki – jeden duży, dwu lub trzykomorowy, oraz mniejszą saszetkę.

Piórniki z wyposażeniem dla chłopców i dziewczynek to doskonały wybór dla zabieganych rodziców, którzy nie mają czasu kupować wszystkich przyrządów oddzielnie. Takie piórniki gwarantują też jednak znacznie większą jakość wykonania i tworzone są przez sprawdzone i cenione przez klientów marki, takie jak Step by Step.


Materiał partnera zewnętrznego