Kombinezon dla niemowlaka na zimę – ciepły i dobrze dopasowany

0
659
noworodek na męskiej dłoni
Wybierając kombinezon dla noworodka należy pamiętać, że ma on posłużyć przynajmniej 4 miesiące | fot.: materiał partnera

Nadeszła zima czas chłodu, śniegu, a także zabaw na świeżym powietrzu. Jest to również okres poszukiwań odpowiednich ubrań dla naszych malutkich pociech. Zazwyczaj rodzice decydują się na zakup kombinezonu niemowlęcego na zimę. Jednak pośród różnorodności modeli, krojów, kolorów i wykończenia, nie jest to łatwe zadanie.

Najważniejsze jest jednak to aby kombinezon dla noworodka był nie tylko ciepły, ale również wygodny i łatwy do zakładania oraz zdejmowania. Najbardziej popularne modele to kombinezony dla niemowlaków na zimę z bucikami oraz odpinanymi rękawiczkami. Niemniej jednak równie popularne są kombinezony na zimę w formie śpiworka do wózka.

Jaki kombinezon dla noworodka kupić?

Wybierając kombinezon dla noworodka należy pamiętać, że ma on posłużyć przynajmniej 4 miesiące. Przez ten czas dziecko zdąży znacznie podrosnąć. Biorąc to pod uwagę należy wybrać model, który będzie dopasowany do rozmiaru niemowlaka, lecz nie za ciasny. Niemniej jednak wybrany przez nas kombinezon dla niemowlaka nie może być za luźny ponieważ dziecku będzie zimno, a w dodatku będzie się przemieszczać we wnętrzu ubrania.

kobieta z noworodkiem na dworze
Wysokiej jakości kombinezon na zimę dla niemowlaka, to gwarancja ciepła oraz wygody dla naszego dziecka podczas chłodnych dni | fot.: materiał partnera

Kupując kombinezon na zimę dla dziecka trzeba także sprawdzić z jakiego jest materiału, a także jakie funkcjonalności oferuje. Dobry kombinezon taki jak dwustronny kombinezon zimowy ocieplany z rękawiczkami nie będzie przeszkodą w trakcie przewijania dziecka, a także skutecznie ochroni stopki oraz rączki przed zimnem. Wysokiej jakości kombinezon dla noworodka musi być również mięciutki w środku oraz przyjemny w dotyku.

Bardzo ważne jest również to, aby kombinezon był nieprzemakalny oraz uszyty z naturalnych tkanin.

Jednoczęściowy kombinezon zimowy dla niemowlaka

Kombinezon niemowlęcy zimowy powinien być jednoczęściowy czyli taki, który rozsuwa się przez całą swoją długość tak jak model kombinezonu zimowego pikowanego ocieplanego jaki można zakupić w sklepie Zyzio&Zuzia. Wybierając kombinezon dla maluszka, dobrze jest zwrócić uwagę na rozpinane nogawki. Ułatwiają one zmianę pieluszki bez potrzeby całkowitego rozbierania dziecka.

Kombinezon dla noworodka z bucikami

Zastanawiając się nad zakupem kombinezonu na zimę dla dziecka warto wybierać modele z doszytymi bądź dopinanymi bucikami. Niemowlak nie ma potrzeby noszenia bucików oddzielnych ponieważ nigdzie się nie będzie wybierał na wycieczki piesze. Z tego względu kombinezon okazuje się być strzałem w dziesiątkę.

Wysokiej jakości kombinezon na zimę dla niemowlaka, to gwarancja ciepła oraz wygody dla naszego dziecka podczas chłodnych dni.


Materiał partnera zewnętrznego