Oryginalne pomysły na wieczór panieński

0
13869
Wieczór panieński
Jak nakazuje tradycja, wieczór panieński powinien odbyć się na dwa tygodnie przed ślubem. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wieczór panieński wcale nie musi być standardowy i przewidywalny. Wystarczy, że zamiast szalonej, klubowej nocy, jazdy limuzyną po mieście czy imprezy w domu, połączonej z zadaniami dla przyszłej Panny Młodej, zorganizuje się coś oryginalnego, co pozwoli bohaterce wieczoru i jej przyjaciółkom przyjemnie spędzić przedślubny czas.

Czas na wieczór panieński!

Jak nakazuje tradycja, wieczór panieński powinien odbyć się na dwa tygodnie przed ślubem. Dzięki temu przyszła Panna Młoda może na spokojnie się wybawić, nie martwiąc się, że na drugi dzień musi pełna sił stanąć na ślubnym kobiercu. Zwykle dwa tygodnie przed przyjęciem weselnym zaczynają się pierwsze nerwowe sytuacje spowodowane chęcią jak najszybszego zamknięcia tematów związanych z ceremonią i zabawą. Świadkowa powinna wówczas zadbać o odrobinę relaksu dla Panny Młodej i zorganizować dla niej niezapomniany wieczór, podczas którego nie będzie się musiała o nic martwić. Podpowiadamy, jak zrobić to w sposób oryginalny i niesztampowy.

Escape room

Przedślubne quizy i zadania, które są zwykle na liście tradycyjnych atrakcji podczas wieczoru panieńskiego, warto zamienić na wypad do escape roomu. W ciągu godziny będziecie miały okazję rozwiązać masę zagadek, które pozwolą Wam wydostać się z pokoju. To świetna zabawa i wielkie wyzwanie, któremu czoła powinna stawić każda zgrana paczka przyjaciółek. Tutaj liczy się czas i umiejętność pracy grupowej. Przejrzyjcie lokalną ofertę escape roomów, a z pewnością znajdziecie taki, który Was zaintryguje, zachwyci i pozwoli spędzić niezapomniane chwile.

Prywatna lekcja tańca

Kolejną, niebanalną propozycją spędzenia wieczoru panieńskiego jest prywatna lekcja tańca dla przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek. Bez względu na to, czy wybierzecie salsę, sambę, bachatę, rumbę, zumbę albo bardziej szalone – taniec brzucha, twerk lub pool dance – dajcie się ponieść muzyce. Nie ważne, że będziecie myliły kroki albo nie trzymały rytmu. Na sali jesteście tylko Wy i instruktor. To czas na świetną zabawę i nieprzejmowanie się tym, że nie zawsze wszystko wychodzi!

Wycieczka

A może by tak uciec z wieczorem panieńskim za miasto i sprawić, że przerodzi się w weekend panieński? Wyjedźcie wspólnie nad jezioro, nad morze albo w góry. Odpocznijcie od zgiełku miasta i codzienności. A jeśli budżet na imprezę jest trochę wyższy, możecie wyskoczyć na szalone zakupy w Londynie lub Berlinie, albo niezapomnianą wycieczkę do Pragi, Wiednia czy Budapesztu. Pomysłów na wyjazdy jest mnóstwo. Wszystko zależy od Waszych upodobań.

Sesja zdjęciowa

Świetną propozycją na spędzenie wieczoru panieńskiego jest zorganizowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Pomysłów na jej zaaranżowanie może być mnóstwo – od przebieranej, przez stylizowaną, boho albo całkowicie naturalną, podczas której na przykład Panna Młoda i jej przyjaciółki walczą na poduszki, robią sie na bóstwo czy wspólnie gotują. Sesja zdjęciowa to nie tylko niezapomniana przygoda, ale również piękna pamiątka dla bohaterki wieczoru, przypominająca jej o wieczorze panieńskim.

Wspólny relaks w SPA

Co przyda się Pannie Młodej zanim przyjdzie jej stanąć na ślubnym kobiercu? Relaks w SPA i hotelowy pokój, w którym będzie czas na całonocne pogaduszki. Taki babski wypad może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i spełnieniem marzeń przyszłej Panny Młodej, zaaferowanej przygotowaniami przedślubnymi. To oczywiście tylko niektóre z propozycji na wieczór panieński. Więcej inspiracji znajduje się pod adresem https://wedding.pl/wieczor-panienski.


Materiał partnera zewnętrznego