Niezapomniany wyjazd integracyjny do Poznania – gdzie się wybrać?

0
594
Poznań nocą
Malowniczy, nowoczesny poznański krajobraz zachwyca już od pierwszych chwil pobytu | fot.: stock.adobe.com

Lato to idealny czas, aby nieco oderwać się od służbowej rutyny. Firmowy wyjazd integracyjny stanowi na to doskonały sposób. Możemy zaplanować wiele aktywności, które nie tylko poprawią pracę zespołu, ale pozwolą mu odpocząć i nabrać energii do działania.

Poznań – lokalizacja stworzona, aby ciekawie spędzić czas

Malowniczy, nowoczesny poznański krajobraz zachwyca już od pierwszych chwil pobytu. W mieście znajduje się wiele zabytków, reprezentatywnych dla pięknej, epokowej architektury. Z drugiej strony można zauważyć też wiele interesujących obiektów, zbudowanych podług współczesnej wizji. Ta niezwykła konfrontacja dwóch światów, a także ogromne możliwości rozrywki, edukacji i rekreacji sprawiają, że Poznań jest doskonałym miejscem na firmowy wyjazd integracyjny. 

Hotel w centrum Poznania – co powinien oferować, aby wyjazd się udał?

Jeśli planujemy wyjazd firmowy, najlepiej będzie, gdy wybierzemy hotel w centrum. Poznań jest bowiem dość dużym miastem, a przemieszczanie się z jego obrzeży do centralnej części może nieco potrwać. Dlatego lepiej zawczasu się przygotować i wybrać miejsce, z którego będzie blisko do wszelkiego rodzaju atrakcji.

Dogodna lokalizacja

Odpowiednia lokalizacja oznacza miejsce, z którego będzie blisko do większości najważniejszych atrakcji. Skąd możemy udać się na dworzec PKP, Stare Miasto czy renomowanej restauracji. Taką lokalizacją będzie oczywiście Poznań Centrum – hotel powinien więc znajdować się właśnie tam.

Wysoki standard

Nie można liczyć na to, że członkowie naszego zespołu będą się dobrze bawić, jeśli standard hotelu ich nie zadowoli. Pokoje powinny być więc dobrze wyposażone, meble wygodne, a obsługa tak gościnna, jak to tylko możliwe. Całe szczęście dla nas – niemal każdy hotel w centrum Poznania musi być reprezentatywny, ze standardem nie będzie więc problemu.

Przestronna sala konferencyjna

Wyjazd integracyjny to doskonała okazja, aby porozmawiać nieco o wizji firmy i planach na przyszłość albo przeprowadzić szkolenie. Nie będziemy jednak mogli tego zrobić, jeśli nasz hotel w centrum Poznania nie będzie dysponował odpowiednią przestrzenią. Wybierzmy więc miejsce, w którym znajduje się przestronna sala, a jeszcze lepiej – nowoczesne centrum konferencyjne.

Bogata oferta rekreacyjna i gastronomiczna

Integralną częścią hoteli w centrum Poznania musi być oferta rekreacyjna i gastronomiczna. Upewnijmy się, że wybrany obiekt oferuje takie udogodnienia jak centrum Fitness&Wellness, basen czy restaurację. Z pewnością przełoży się to na większe zadowolenie uczestników wyjazdu.

Nocleg dla firm w Poznaniu – jakie miejsce będzie najlepsze?

Położonych w dzielnicy Poznań Centrum hoteli jest naprawdę wiele. Dlatego mamy ogromne możliwości wyboru. Upewnijmy się, że obiekt spełnia wyżej wymienione oczekiwania – jak to ma miejsce w przypadku IBB Andersia Hotel – wtedy będziemy mieli pewność, że cały wyjazd integracyjny przebiegnie w radosnej i przyjaznej atmosferze.

Materiał partnera