Naklejki wypukłe – dlaczego to się opłaca?

0
322
naklejki wypukłe
Dzięki zastosowaniu naklejek 3D, na przykład do oznaczania sprzedawanych produktów, możemy sprawić, że klienci zapamiętają nasze logo i nazwę firmy | fot.: materiał partnera

Docieranie do nowych klientów, dobrze opracowana strategia marketingowa i przemyślany sposób na reklamę – to kluczowe kwestie, jeśli chcemy, by nasza marka stała się rozpoznawalna na rynku i wygrała z konkurencją. Korzystanie z wypukłych naklejek może być ważnym i skutecznym elementem reklamowania naszej firmy i zwiększania dochodu, jaki przynosi sprzedaż. Co warto wiedzieć o wypukłych naklejkach?

Naklejki wypukłe – czym są?

Naklejki wypukłe 3D, zwane też naklejkami żywicznymi, produkowane są dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości druku. Następnie, wydrukowany na specjalnej folii wzór pokrywany jest żywicą, dzięki czemu naklejka zyskuje trwałość i charakterystyczny, wypukły kształt

Technologia produkcji tych naklejek umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta: można je zaprojektować w dowolnym kształcie, wielkości i kolorze. Wysokiej jakości druk umożliwia umieszczanie na wypukłych naklejkach nawet najbardziej skomplikowanych wzorów.  

Naklejki wypukłe – budowanie wizerunku marki

Dzięki zastosowaniu naklejek 3D, na przykład do oznaczania sprzedawanych produktów, możemy sprawić, że klienci zapamiętają nasze logo i nazwę firmy – a zawsze chętniej inwestujemy swoje pieniądze w to, co jest nam znane. Jest to więc sposób na znaczące zwiększenie rozpoznawalności naszej marki. Przedmioty oznaczone naklejkami mogą docierać praktycznie wszędzie, w miejsca, w które nie dotarłaby tradycyjna reklama. 

Przedmioty oznaczone naszym logo już zawsze będą kojarzyły się klientom z naszą marką. Dzięki widocznej naklejce nie zapomną, kto jest producentem przedmiotu lub rozwiązania, z którego korzystają na co dzień. Chcąc złożyć ponowne zamówienie – nie będą zastanawiali się nad tym, jaką markę wybrać. Na naklejkach z logo możemy umieścić dane kontaktowe – co jeszcze bardziej ułatwi korzystanie z naszych usług. 

Dlaczego warto inwestować w naklejki wypukłe?

  • Ogromna trwałość – naklejki 3D są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie blakną i nie ulegają uszkodzeniom: mogą pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Prawidłowo przyklejone, z pewnością na długo zostaną na swoim miejscu. 
  • Skuteczna reklama – każdy oznakowany naklejką produkt to kolejny element reklamowy, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży.
  • Wyróżnienie na tle konkurencji – wypukłe naklejki przykuwają uwagę i sprawiają, że nasza marka postrzegana jest lepiej, niż inne. 
  • Estetyka – wypukłe naklejki wyglądają estetycznie i mogą doskonale podkreślać charakter konkretnego produktu, sprawiając, że wygląda on bardziej profesjonalnie. 
  • Korzystna cena – naklejki 3D nie są drogie, a ich wyprodukowanie zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Możemy więc uzyskać wiele korzyści za niewielką cenę – to właśnie dlatego warto zdecydować się na tego typu inwestycję.

Jak zamówić naklejki wypukłe?

Jeśli interesują nas naklejki na zamówienie, na początku musimy skontaktować się z producentem wypukłych naklejek. Określając cel zastosowania naklejek, ich pożądany wygląd i nasze wymagania, umożliwimy profesjonalistom wybór najlepszych materiałów i technologii produkcji. Po zdefiniowaniu, jakie dokładnie mają być nasze naklejki, producent będzie mógł przedstawić indywidualną wycenę. Cena naklejek 3D może być bardzo różna: wszystko zależy od tego, jaką ilość zamawiamy (im więcej, tym niższa cena pojedynczej naklejki), a także od wymiarów i kształtu naklejek. 

Producenci naklejek wypukłych chętnie służą pomocą przy stworzeniu projektu, są w stanie doradzić nam, jakie rozwiązania mogą sprawdzić się najlepiej, jaką kolorystykę zastosować i jaki kształt będzie najbardziej korzystny. Następnie rozpocznie się produkcja – gotowe naklejki otrzymamy, gdy tylko będą skończone. 

Naklejki wypukłe mają ogromną ilość zastosowań – mogą okazać się użyteczne w każdego rodzaju firmie. To inwestycja, która z pewnością się zwraca. By mieć pewność, że nasze naklejki będą produktem najwyższej jakości, warto wybrać sprawdzonego producenta – na przykład https://polinal.pl/.

Materiał partnera