Jaki prezent pod choinkę wybrać, aby bliscy byli uszczęśliwieni?

0
987
Jakie prezenty możemy wybrać dla bliskich nam osób, aby je uszczęśliwić? | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Święta to czas sentymentów i wzruszeń. Skromny, ale wybrany od serca, prezent będzie znacznie lepszy niż zwitek nawet dużej sumy pieniędzy. Jakie prezenty możemy wybrać dla bliskich nam osób, aby je uszczęśliwić? Podpowiemy Wam trzy najciekawsze pomysły na upominki o osobistym charakterze.

Spersonalizowane etui ze zdjęciem

Trudno dziś wyobrazić sobie codzienność bez telefonu komórkowego. Chcąc, nie chcąc, pojawia się on także przy świątecznym stole. Przesyłane bliskim życzenia, pozujemy do zabawnego selfie czy robimy rodzinne ujęcia do pamiątkowego albumu – powodów tego stanu rzeczy jest dużo. Szczególnie dobrym pomysłem na prezent, który łączy estetykę z funkcjonalnością, jest spersonalizowane etui, na przykład z zamieszczoną fotografią osoby wręczającej upominek. Tego typu prezent na pewno spodoba się ukochanej, która będzie mogła, będąc na uczelni czy w pracy, zerkać na wybranka swojego serca i planować weekend we dwoje. Etui ochroni też telefon przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

Spersonalizowane etui ze zdjęciem można zamówić, wchodząc na stronę internetową https://zaprojektujetui.pl/.

Fotoksiążka z rodzinnymi zdjęciami

Fotoalbum ze zdjęciami stanowi świetny prezent pod choinkę. Przy wigilijnym stole i ubranej pięknie choince powracają wspomnienia z dzieciństwa i najlepsze chwile naszego życia stają nam przed oczami jak żywe. Dziś, będąc już zupełnie dorosłymi, trzymając na kolanach własne dzieci, możemy powspominać, jak to było dawniej, gdy pomarańcze i czekolada były rzadkim luksusem w polskich domach. Zabawne fotografie, pokazujące modne na ów czas fryzury i ubrania, wywołują wybuchy śmiechu i doskonały nastrój. Fotoksiążka to zdecydowanie piękny prezent pod choinkę dla bliskich nam osób.

Poduszka ze zdjęciem ukochanej lub ukochanego

Nic tak dobrze nie tuli do snu jak przytulna i miękka pościel. Osobie bliskiej naszemu sercu na pewno przypadnie do gustu poduszka z naszym zdjęciem. Zasypianie podczas samotnych nocy stanie się mniej uciążliwe, a sny będą zmierzać w stronę radosnych chwil o następnym spotkaniu. Miłych snów!


Materiał partnera zewnętrznego