Wynajmuj samochody na minuty w Lublinie i zapomnij o OC oraz przeglądach

0
1064
Kluczyk do samochodu
Posiadanie przez każde gospodarstwo domowe przynajmniej jednego auta powoli przestaje być czymś pożądanym i naturalnym. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Posiadanie przez każde gospodarstwo domowe przynajmniej jednego auta powoli przestaje być czymś pożądanym i naturalnym. Trudno nie dostrzec metamorfozy, jaką w ostatnich dziesięcioleciach przeszły nasze miasta: wszędzie stoją samochody. W jaki sposób CarSharing może zmienić przestrzeń miejską?

Płać za samochód tylko wtedy, kiedy naprawdę go potrzebujesz

Jeśli posiadasz własne auto, z pewnością wielokrotnie zastanawiałeś się nad sensem ponoszenia kosztów i uciążliwości związanych z jego utrzymaniem: opłatami, remontami i w końcu zmianą pojazdu. Korzystanie z auta na minuty pozwala rozwiązuje te problemy – o utrzymanie samochodów w dobrym stanie na bieżąco dba zarządca floty.

Jeżeli jesteś mieszkańcem dużej metropolii, za kierownicą własnych „czterech kółek” siadasz prawdopodobnie głównie po to, aby nie stały one nieużywane, rdzewiejąc i tracąc na wartości. Wynajmując samochody na minuty, Lublin i inne miasta przemierzasz wygodnie, płacąc za auto tylko wtedy, gdy z niego korzystasz lub gdy chcesz, by czekało na Twój powrót.

Martwisz się o miejsca parkingowe? Już nie musisz

CarSharing to także elastyczne podejście do problemu parkowania. W miastach, w których firma Panek świadczy swoje usługi, na parkingach znajdują się specjalnie miejsca czekające wyłącznie na samochody na minuty. Lublin wyróżnia się pod tym względem bezpłatnym udostępnieniem samochodom firmy Panek CarSharing specjalnych miejsc postojowych:

  • na Lotnisku Lublin. Planując podróż samolotem nie martwisz się o to, co dzieje się z samochodem pozostawionym przy porcie lotniczym;
  • przy sklepie IKEA;
  • w miejskiej Strefie Płatnego Parkowania.

Firma Panek wciąż się rozwija i dlatego w przyszłości można spodziewać się powstania większej ilości miejsc parkingowych dedykowanych kierowcom korzystającym z CarSharingu.

Samochód przyjazny naturze

Według raportu NIK z 2018 roku, transport drogowy ma największy – po przemyśle – udział w emisji szczególnie szkodliwych dla zdrowia tlenków azotu. Dzięki idealnemu połączeniu ekologicznych zalet transportu zbiorowego oraz wygody posiadania prywatnego samochodu, jakim są samochody na minuty, Lublin może cieszyć się czystszym powietrzem i dążyć do bycia miastem przyjaznym naturze.

Panek CarSharing umożliwia swoim klientom wypożyczenie pojazdu Toyota Yaris z przyjaznym dla środowiska napędem hybrydowym, zaś w niektórych miastach klientów obsługują całkowicie wolne od emisji spalin elektryczne Smarty.


Materiał partnera zewnętrznego