Coraz ciekawsze pomysły YouTuberów – internetowi twórcy biorą się za muzykę

0
1112
Mikrofon na szarym tle
O czym są najnowsze piosenki Disco Marka? Przede wszystkim o kobietach i dobrej zabawie - nie do końca wiadomo w nich czy są to utwory robione na poważnie, czy też parodia znanego nam muzycznego nurtu | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Praca i formy zarabiania w Internecie przyjmują dziś najróżniejsze formy. Do jednej z najciekawszych na pewno należy działalność twórców na najpopularniejszej platformie streamingowej w sieci – YouTube. Największe kanały nierzadko mogą pochwalić się setkami tysięcy oddanych fanów i widzów. Każdy format jednak wyczerpuje się wraz z czasem. Nic więc dziwnego, że internetowi twórcy już jakiś czas temu zaczęli próbować swoich sił w innych branżach. Naturalnym wyborem w ich przypadku są szeroko pojmowane media – jak radzą w nich sobie gwiazdy YouTube?

Czym zajmują się osoby znane z YouTube?

Gwiazdy Internetu nie ograniczają się dziś jedynie do publikowania materiałów na YouTubie. Coraz częściej korzystają oni ze swojej popularności i pojawiają się chociażby w telewizji. Niektórzy z nich odważnie patrzą w przyszłość i realizują swoje projekty. Świetnym przykładem przedsięwzięcia związanego z YouTube jest gala sportów walki FAME MMA. Jednym z jej włodarzy jest właśnie youtuber – Michał „Boxdel” Baron. Internetowe sławy znajdziemy też w prasie czy radiu. Wiele z nich nie wychodzi jednak ze swoją działalnością poza Internet – nawet jeśli niewiele ma ona wspólnego z dotychczasowym profilem ich kanałów. Influencerzy i gwiazdy YouTube coraz chętniej biorą się bowiem za muzykę. Najczęściej próbują oni swoich sił w rapie i popie – nie brakuje jednak bardziej odważnych pomysłów i prób stania się chociażby producentem muzycznym. Płyta muzyczna wydawana przez internetową osobistość nie jest już niczym nowym – podobnie jak ubrania czy akcesoria związane z ich osobami. Spośród wielu projektów i pomysłów szczególnie wyróżnić można jeden. Mowa tu o kanale Disco Marek, który prowadzony jest przez kontrowersyjnego youtubera Kruszwila. Zdecydował się on na wydanie płyty w stylu disco polo – na jego kanale można już podziwiać pierwsze efekty tej decyzji w postaci teledysków. O czym są najnowsze piosenki Disco Marka? Przede wszystkim o kobietach i dobrej zabawie – nie do końca wiadomo w nich czy są to utwory robione na poważnie, czy też parodia znanego nam muzycznego nurtu.

Disco polo podbija Youtube?

Disco polo cieszy się dziś ogromną popularnością – być może to właśnie dlatego nowe utwory utrzymane w tej stylistyce pojawiają się na łamach serwisu niemal codziennie. Najlepsze klipy odtworzone zostały dziesiątki milionów razy. Także wspomniany wcześniej Kruszwil może pochwalić się imponującymi cyframi – jego najpopularniejszy utwór zebrał ponad 17 milionów odsłon. Na czym polega fenomen tego youtubera (a może już muzyka)? Możecie przekonać się sami. Wystarczy jednak przeczytać teksty utworów Disco Marka, aby przekonać się o rodzaju prezentowanej przez niego muzyki. Wszystkie jego piosenki możecie pobrać poprzez specjalny konwerter mp3 YouTube. Warto jednak, abyście pamiętali o tym, że możecie pobrać je jedynie na swój własny użytek. W innym przypadku dopuszczacie się wykroczenia.

SPOKEO – wiele ich projektów

Oprócz strony z tekstami piosenek firma SPOKEO Piotra Sochana ma wam do zaoferowania znacznie więcej. Wśród ich topowych stron warto wyróżnić takie jak np. Pinbook.pl, gdzie przeczytacie wiele informacji ze świata kina i telewizji. Wiele opisów filmów i seriali, filmografii i newsów, które na pewno was zainteresują. Wszystko to uzupełnione zostało wiadomościami z tematyki technologii, kodami do gier i ich opisami, a także plotkami o gwiazdach. Dwoma innymi najpopularniejszymi serwisami są i-mobi.pl oraz infonumer.pl. Pierwsza z nich oferuje specjalną aplikację śledzącą, którą należy zainstalować na telefonie. Pozwala to na sprawdzeniu lokalizacji danego telefonu. Aplikacja przechwytuje również połączenia i SMS-y. Zarówno te przychodzące, jak i wychodzące. Drugi serwis pozwala na sprawdzanie nieznanych numerów telefonicznych. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nigdy nie wiemy kto jest po drugiej stronie telefonu. Może być to oszust albo telemarketer. A lepiej chuchać na zimne! SPOKEO ma w zanadrzu jeszcze więcej ciekawych serwisów. Warto obserwować to, co tworzą!


Materiał partnera zewnętrznego