Prenumerata Wprost w formie elektronicznej – zalety i korzyści płynące z jej wykorzystania

0
988
E-prasa
E-prasa umożliwia wygodne korzystanie z gazet w dowolnym czasie i miejscu. | fot.: Fotolia

Prenumerata elektroniczna to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, wszechstronność oraz lubiących podążać za nowoczesnymi trendami. E-prenumerata to możliwość otrzymywania kolejnych wydań ulubionego czasopisma w formie elektronicznej na wybrany nośnik lub kilka nośników (przeróżne urządzenia mobilne). E-wydania są przesyłane w postaci pliku PDF bezpośrednio na pocztę elektroniczną czytelnika, dzięki temu może on pobrać pliki na swoje wszystkie urządzenia – komputer domowy, laptop pracowniczy, tablet lub telefon komórkowy.

E-prasa umożliwia wygodne korzystanie z gazet w dowolnym czasie i miejscu. Dodatkowo nie musimy obawiać się o ich przechowywanie lub potencjalne zniszczenie. Forma elektroniczna stanowi gwarancję godnego kolekcjonowania ulubionej i wartościowej prasy. Ponadto wybór e-gazety świadczy o naszej świadomości ekologicznej i rozumnym postępowaniu. Dużą zaletą płynącą z zamówienia prenumeraty wybranego czasopisma jest gwarancja stałej ceny, która jest niższa od ceny zakupu wydania papierowego dostępnego w kiosku lub sklepie spożywczym.

Prenumerata elektroniczna pozwala lepiej i prościej zarządzać treścią każdego wydania. Umożliwia łatwe przeszukiwanie egzemplarzy, a także kopiowanie i przesyłanie interesujących fragmentów. Poza tym każdy czytelnik zamawiający prenumeratę elektroniczną może korzystać z ciekawych benefitów. Najczęściej są to konkursy oraz atrakcyjne promocje, które można wykorzystać na zakup kolejnych wydań.

Tygodnik, Wprost, jako prasa elektroniczna

Obecnie na rynku prasowym można zamówić wiele ciekawych gazet, tygodników i magazynów w formie elektronicznej. Obecnie dużą popularnością cieszy się tygodnik Wprost, który należy do prasy ogólnoinformacyjnej. Prenumerata Wprost to dawka najświeższych, sprawdzonych i interesujących wiadomości z regionu, Polski i świata. Porusza tematykę biznesu, polityki, historii, kultury, sportu oraz życia codziennego.

Prenumerata Wprost w formie elektronicznej zawiera takie same informacje, jak w papierowej wersji. Dodatkowo nie różni się żadną grafiką oraz rozkładem treści, jedynie może być urozmaicona przeróżnymi animacjami (ścieżki dźwiękowe, filmiki). W formie papierowej ukazuje się od 1982 roku, stale jest doceniana za swoje aktualne i prawdziwe opinie oraz wiadomości.

Prenumerata Wprost to dzieło słynnego redaktora naczelnego – Tomasza Wróblewskiego. Według badań przeprowadzonych przez Instytutu Monitorowania Mediów na czytelnikach prasy ogólnoinformacyjnej, tygodnik Wprost został uznany za najbardziej opiniotwórczy polski tygodnik. Ponadto jest najczęściej cytowanym tygodnikiem w polskich mediach. Licznie zakupywany jest w formie e-prasy, jak również w wersji papierowej. Cieszy się dobrą opinią i renomą, doceniają go osoby będące w różnym wieku i lubiące posiadać dostęp do obiektywnej oraz pełnowartościowej prasy.

Każde wydanie tygodnika Wprost zawiera działy takie jak: skaner, społeczeństwo, Polska, giełda, biznes-ludzie-pieniądze, know-how, nauka i zdrowie, historia, świat, pasaż, kultura i styl, laser oraz organ ludu. Treści tygodnika nawiązują do najważniejszych wydarzeń, które odbyły się lub są zaplanowane w regionie, Polsce lub na świecie. Opisane są prostym i przyjemnym do czytania językiem, dzięki temu są intuicyjnie odbierane i pozwalają mile spędzić wolny czas. Prenumeratę Wprost obecnie można zamówić w bardzo korzystnej cenie na prenumerata ruch.


Materiał partnera zewnętrznego