Jak zdobyć więcej lajków na Instagramie?

0
6588
Laptop z otwartym instagramem
Instagram jest obecnie najdynamiczniej rozwijająca się aplikacją społecznościową na świecie. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Instagram jest obecnie najdynamiczniej rozwijająca się aplikacją społecznościową na świecie. Korzystają z niego dzieci, młodzież, dorośli, ale również osoby starsze i firmy. Aby Twoje zdjęcia i posty na Instagramie trafiały do jak największego grona odbiorców, musisz konsekwentnie zwiększać zasięgi, profesjonalizując swoje konto. Jednym ze sprawdzonych sposobów na poprawę zasięgów są dodatkowe lajki. Sprawdź jak szybko je pozyskać i ciesz się wzrostem ilości polubień swoich zdjęć nawet o kilkaset procent!

  1. Dlaczego lajki na Instagramie są ważne?
  2. Lajki na insta – jak je zdobyć?
  3. Szybkie sposoby na lajki na Instagramie
  4. Kupowanie lajków na Instagramie

Dlaczego lajki na Instagramie są ważne?

Jeśli nie urodziłeś się jako dziecko angielskiej rodziny królewskiej lub pary słynnych celebrytów, nie masz szans na miliony lajków pod swoimi zdjęciami – jeszcze do niedawna taka dowcipna opinia byłą bardzo powszechna wśród użytkowników Instagrama. Na szczęście, te czasy już minęły i dziś, nawet jako nieznana szerzej osoba, masz szansę na pozyskiwanie ogromnych ilości polubień i kreowanie swojego wizerunku w social mediach. Dla użytkowników Instagrama lajki są ważne, nawet bardzo – potwierdzają prestiż i stanowią dowód na to, że obrana strategia obecności w mediach społecznościowych okazała się trafna. Jeśli sądzisz, że twoje zdjęcia mają znacznie większy potencjał, niż wskazuje na to liczba zdobywanych polubień, poznaj nasze sprawdzone sposoby na pozyskanie dodatkowych ilości lajków!

Lajki na insta – jak je zdobyć?

Oczywiście, ktoś powie, że ładne zdjęcie obroni się samo i zostanie docenione przez użytkowników lajkami. Jednak na Instagramie, w każdej minucie publikowane są setki tysięcy zdjęć. Wszystko to sprawia, że nawet najpiękniejsze fotografie mogą nie przebić się w morzu podobnych fotografii, które niemal natychmiast zostają zastąpione kolejnymi, publikowanymi postami. Jednak są sposoby, aby „wydostać się” na powierzchnię i zgarniać zasłużone ilości lajków na insta.

Szybkie sposoby na lajki na Instagramie

Metody na instalajki są proste, część z nich z pewnością wykorzystujesz w codziennej działalności w social mediach. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że opcji jest co najmniej kilkanaście, a najlepsi influencerzy potrafią korzystać nawet z kilkudziesięciu metod na pozyskiwanie polubień, pomnażając swoje zasięgi na Instagramie. Jednym z nich est promocja postów wśród znajomych, korzystających nie tylko z insta, ale również wielu innych portali społecznościowych, jak Facebook, Twitter czy Pinterest. Jeśli mamy wielu znajomych, warto udostępniać nasze posty we wszystkich kanałach komunikacji, licząc na to, że inni użytkownicy również podadzą je dalej. Pomocne przy pozyskiwaniu dodatkowych polubień będzie także korzystanie z insta stories – aktywne i regularne dodawanie relacji czyni twoje konto lepiej widocznym i rozpoznawalnym wśród znajomych i obserwujących. Jednocześnie, dodając materiały do relacji, komunikujesz swoją niebanalną osobowość i bogate życie towarzyskie, co zawsze wzbudza zainteresowanie.

Kolejnym, sprawdzonym sposobem, na pozyskiwanie polubień jest komentowanie i lajkowanie zdjęć innych użytkowników. Dobro wraca, dlatego warto reagować na materiały zamieszczanie przez swoich znajomych, ale również wykraczać poza to grono, obserwując np. najpopularniejsze hasztagi. Istnieje duża szansa, że spora część osób, których zdjęcia polajkowaliśmy, odwzajemni naszą reakcję, a może nawet nas zaobserwuje, co może przyłożyć się na stały dopływ większej ilości polubień.

Wiele osób do swoich zdjęć dodaje filtry, mające wyeksponować walory fotografii i uczynić je bardziej atrakcyjnymi. Niestety, sporo użytkowników robi to źle, wybierając filtry losowo, bez określonej strategii. Tymczasem, najbardziej znane marki oraz influencerzy zdobywający dużą popularność, używają stałego zestawu filtrów, dzięki czemu całość kompozycji zyskuje spójny charakter.

Popularne hasztagi

Niezawodnym sposobem na zwiększenie zasięgów oraz liczby lajków są popularne, obserwowane przez duże ilości użytkowników hashtagi dodawane do zdjęć. Tagowanie fotek najczęściej używanymi znacznikami pozwala docierać z materiałami do znacznie większych ilości userów, co niemal na sto procent przysporzy dodatkowych polubień. Jeśli nasze zdjęcie ma w sobie „to coś”, może zostać również podane dalej, co wygeneruje dodatkowe lajki.

Kupowanie lajków na Instagramie

Polubienia na Instagramie można zdobyć, ale można jest również kupić i to zupełnie legalnie. W internecie znajdziesz mnóstwo ogłoszeń w stylu: Kup lajki Instagram. Warto jednak starać się wyłącznie o polubienia organiczne, od realnych użytkowników. Część firm oferujących sprzedaż lajków oferuje polubienia od botów, czyli specjalnego oprogramowania, co jest nie tylko niezgodne z polityką Instagrama, ale pozostawia spore wątpliwości natury moralnej. Jednak z całą pewnością, warto posługiwać się wszystkimi dostępnymi sposobami, aby podnosić swoją aktywność w social mediach i konsekwentnie budować swój wizerunek w przestrzeni mediów społecznościowych.


Materiał partnera zewnętrznego