Deeper Connect Nano – co warto wiedzieć

0
752
Deeper Connect Nano
Urządzenie Deeper Connect Nano działa jako niescentralizowana prywatna sieć, zapewniając dostęp do internetu i brak jakichkolwiek pośredników między użytkownikiem internetu a ruchem sieciowym | fot.: stock.adobe.com

Deeper Connect Nano to innowacyjne urządzenie, które tworzy rewolucję w przeglądaniu internetu. Zapewnia on użytkownikom sieci całkowitą prywatność. Jest nazywane „zdecentralizowaną usługą VPN – Virtual Private Network oraz firewallem w jednym”. Do jej uruchomienia nie potrzebujemy ani opłaty usługi, ani nawet zakładania konta.

Prywatność przede wszystkim

Bardzo dużą popularność tworzą prywatne sieci, dzięki którym użytkownik może poczuć się bezpiecznie i surfować po internecie nie śledzonym. Niestety, posiadają one także dużo wad. Pierwszą wadą jest to, że podczas używania takiej sieci, niektóre strony blokują nam do siebie dostęp, ponieważ blokują adresy IP, które są używane przez nas, a należą do usługodawcy. Drugą negatywną cechą jest zaufanie do dostawcy usługi. Nigdy nie wiemy czy jest on uczciwy i czy na poważnie traktuje swoje usługi i użytkowników z nich korzystających. Gdyby tak nie było, to miałby on dostęp do wszystkiego co robią w internecie użytkownicy, i zamiast strony internetowe nas śledzić to mógłby to robić właśnie on i wszystko by o nas wiedział oraz mógłby to wykorzystać w swoich celach.

Istnieje jednak rozwiązanie tego problemu, które pozwala pozbyć się wad tradycyjnego VPNu. Urządzenie Deeper Connect Nano działa jako niescentralizowana prywatna sieć, zapewniając dostęp do internetu i brak jakichkolwiek pośredników między użytkownikiem internetu a ruchem sieciowym. Wszystko jest w rękach osoby, która korzysta z Deeper Connect Nano, a to dlatego, że występuje właśnie owa decentralizacja i brak serwerów zewnętrznych. Osoby trzecie nie gromadzą naszych danych, nie jesteśmy śledzeni i nie ma ryzyka wycieku naszych danych.

Działanie jest na podstawie technologii blackchain. Polega ona na tym, że urządzenie tworzy osobisty, prywatny tak zwany „tunel” dla użytkownika sieciowego i chroni go przed wyjściem na światło dzienne jego adresu IP. Producent mówi także, że ma on zabezpieczenia, które są aż siedmiowarstwowe i to właśnie one o wiele zwiększają cyberbezpieczeństwo. Firewall otacza ochroną klienta i całą jego sieć, a to za sprawą wbudowanych funkcjonalności i jest to działanie niezależne od sprzętu jaki jest do niego podłączony. Kolejną funkcjonalną cechą jest to, że blokuje on reklamy, posiada możliwość ustawień filtru wybranych przez użytkownika stron internetowych, zablokowania do nich dostępu, a także blokadę śledzących nas skryptów.

Proste i skuteczne

Podczas korzystania z urządzenia nie występują tak zwane wąskie gardła Internetu, a to dzięki niezwykłej prędkości w czasie połączenia się z siecią. Dzięki temu możemy bezproblemowo, szybko i płynnie korzystać z internetu, czy to przeglądając strony internetowe, robiąc przelew, czy to przy korzystaniu z serwisów społecznościowych albo streamingowych. Gwarantowana jest wysoka jakość, jak i również co ciekawe omijanie regionalnych blokad, które nie dają nam dostępu do różnych materiałów.

Interfejs jest bardzo prosty i intuicyjny. Każdy sobie z nim poradzi. Użytkownik może też śledzić i analizować swoją aktywność w internecie, jak i konfigurować i ustawiać urządzenie pod własnym kątem, zgodnie z osobistym gustem.

Podłączenie Deeper Connect Nano jest równie proste. Podłączamy go poprzez dwa kable ethernetowe, które są dołączone do zestawu.

Urządzenie Deeper Connect Nano to świetne zastępstwo klasycznej znanej sieci VPN. Dzięki prostocie i łatwości w użytkowaniu, a także w podłączeniu, każdy użytkownik internetu może z niego skorzystać i czuć się wreszcie w pełni bezpiecznie w sieci. Jedynym kosztem jaki ponosimy to opłata przy zakupie. Żadnych innych kosztów, co daję mu przewagę w porównaniu z konkurencją.

KGA